Jump to content

Naruto (Spoiler İçerir)

getsuga

Önerilen İletiler

Olaylar bir karışmış bir karışmış valla okuyup geçiyorum yani şimdi Kaguya çıktı hee öyle mi deyip geçiyorum insan hiç mi heyecanlanmaz. Akatsukinin arkasında kimler var allah aşkına ;Yahiko-Nagato-obito-madara-siyah zetsu- kaguyanın oğulları-Kagu ya bu ne ya arap saçı :D Savaş içinde 3 tane savaş yaptılar resmen p.upları saymıyorum  bile

Abi oha Kagu ya öyle bir jutsu ya kandı sonra yumruk yedi ha bir gidin ya bu ne saçmalık . Sasuke çöllere düştü falan ohoo sırf sonu nereye varacak merak ediyorum  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 296
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kakashinin rin' i öldürme sebebi spoilerdadır arkadaşlar :P

Kishi  öyle bir canavar yarattı ki kendi bile işin işinden çıkamıyor.Böyle giderse kishi seriyi bitireceğine seri kishinin işini bitirecek  :D Naruto uçuyoruş sasuke atlıyor zıplıyor şu sakura da ölme

Bleach okumak 7.4 saniye, sayfaların yüklenmesiyle beraber 33.6 saniye. Naruto okumak 1 dk. Zaten ölümüne trollüyor. Kaguya'nın yaş dayanmış 3000'e. Hala hareme azıtıyor. Naruto orada "uzun zamandır g

Ben kendi adıma Naruto'nun sonundan korkuyorum arkadaş.

Kishimoto iyice şaşırdı.

Kişhi artık trollüğün dibine vurdu ben nasıl bitirecek bunun sonunu merak ediyorum. Ya da bittiğinde ne olacak onu da merak ediyorum Gaara Naruto hogake olduğun zaman aynı kaptan sake içelim dedi. O zaman naruto hogake olacak orada final mi olacak yani ? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach okumak 7.4 saniye, sayfaların yüklenmesiyle beraber 33.6 saniye. Naruto okumak 1 dk. Zaten ölümüne trollüyor. Kaguya'nın yaş dayanmış 3000'e. Hala hareme azıtıyor. Naruto orada "uzun zamandır gizli gizli bu tekniğe çalışıyordum" deyince babası gibi ışınlanacak sandım. Leş oldu manga. Fairy Tail iyice erotik oldu, yanımda birileri varken  okumaya korkuyorum. One Piece kıvamını hiç bozmuyor. Allah Oda-sensei'ye sağlık versin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hee sonuna olaylar psyren'e bağladı tam oldu, bir de  yakında eltisi de gelir kadro tamamlanır. :)

Pikniğe gider gibi vuku buluyor olaylar

Bir daha ki hafta yazın sasuke şunu diyecek

''Naruto sen ne ara beni kurtarmaya geldin'' :D

Gintama bile bana naruto kadar komik gelmiyor  :lol:

Orochimaru reis kaguyanın işini bitirecek inşallah veletlerle olacak  iş değil  B)

Sırlar dünyası gibi aksakallı dede her yerden çıkıyor bilgilendirme yapıp gidiyor  :lol:

Naruto ilginç seri cidden  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Obito'nun olayını herkes tahmin ediyordu ama işin içinde Sakura faktörünü düşünmemiştim.

O kadar bekletti Sakurayı Kishimoto demekki bu yüzdenmiş.

Madara da dönecek gibi işler çığrından çıkıyor yine. Bu yıl bitmiyor muydu bu manga neden bu kadar yavaş ilerliyor arkadaş ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.