Jump to content

Naruto (Spoiler İçerir)

getsuga

Önerilen İletiler

bir şeyi tadında bitirmek yerine uzattıkça uzatır ve iyice dallayıp budaklarsan sonunda toparlamak hiç de kolay olmaz. lost diye bir dizi var, çoğu kişi bilir. benzer bir şekilde 2-3 sezon olması gerekirken uzadı ve uzadı. sonunda kimse tatmin olmadı. çoğu şey netleşmedi, netleşenler de çok zorlama oldu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 296
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kakashinin rin' i öldürme sebebi spoilerdadır arkadaşlar :P

Kishi  öyle bir canavar yarattı ki kendi bile işin işinden çıkamıyor.Böyle giderse kishi seriyi bitireceğine seri kishinin işini bitirecek  :D Naruto uçuyoruş sasuke atlıyor zıplıyor şu sakura da ölme

Bleach okumak 7.4 saniye, sayfaların yüklenmesiyle beraber 33.6 saniye. Naruto okumak 1 dk. Zaten ölümüne trollüyor. Kaguya'nın yaş dayanmış 3000'e. Hala hareme azıtıyor. Naruto orada "uzun zamandır g

arkadaşlar spoiler vericem savaşın sonu ile ilgili animeye

savaşın Ortasında madara kakasinin Sharinganı'nı alıyor Ağaçtan yararlanıp 6 yolun bilgesi gibi dönüşüyor oda daha sornaNaruto ve sasuke ye 6 yolun bilgesi orjinal bilge :D Geliyor İkisine Güç veriyor sasuke'de Rinnegan Naruto ise Tüm elemntleri alıyor naruto istediği Kişiyi iğleştirebiliyor savaşta kötü duruma düşen gay'ı da iyleştiriyor daha sorna savaşta kazanıyorlar savaştan sorna madara mühürleniyor Sasuke Kaçııyor ( bu kısmın neden oldunu anlamadım ) naruto da peşinden gidiyor Sasuke orocimaru ya kaçarken kapıştıkları yerde Tekrar kapışmaya başlıyolar savaşın sonunda Kurama Çok güç tükettiği için Uykuya dalıyor Naruto ve sasuke  rasengan vs Cidori  yaptıkları için Kolları kopuyor :desperate2-onion-head-emoticon: 

Sasuke yenildini kabul ediyor savaş bitmiş oluyor savaştan sorna Extra edidatiyon olarak bölüm verilecek Kakasi 6. olmuşken Hokageliği bırakıp naruto 7. olucak Naruto Hokage iken Hinata ile evleniyor sasuke de Sakura ile daha sorna sasuke uzun bi Yolculuğa çıkıyor Kendi kafasını toparlıyacakmış bak hele sakurayı hamile bıraktı giti pislik :happy-onion-head-emoticon:

Flen keşman Bu kadar yeterli sanırım bu bilgiyi yapımcı açıkladı mangaya göre daha olumlu yönde bitiriceğiz Shippuden serisini dedi Shippuden serisinden sorna Naruto Bitmiyor Narutonun çocuğunu anlatan ( BOLT ) Hikaye Çıkacak en az 30 Bölüm tahmni ama seriye bağlama ihtimalleride var

Arkadaşlar ne olucanı yazdım animede öğrenmek isteyen açsın ondan sorna nie spoiler verdin diye ağlamasınlar  :dead-onion-head-emoticon:  :expulsion-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Narutoda unutamadığım yegane şeylerden biri de Kaguya'nın REVERSE HAREM NO JUTSU ya yenilmesiydi.Gerçi o jutsuya ben de yenilirdim orası ayrı mevzu :D

Evet orası çok iyiydi yerlere yatmıştım gülmekten animede izleyince yine gülme krizine giricem kesinlikle :lol:

Ben Naruto'da en çok kagebunshin no jutsu. Ramen, Sharingan ve benzeri şeyleri unutmayacağım. Bir de Dattebayosunu tabi.

Sakura'ında shannarosunu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Naruto kiminle evlenecek?

Naruto Hinata ile evlenecek *_*

Naruto'nun çocukları kimler?

Naruto'nun 2 çocuğu var: Biri kız biri erkek. Kızının adı Himawari, oğlunun adı Boruto (mangada Bolt olarak geçiyor).

Naruto Hokage olacak mı?

Evet olacak. Kakashi 6. Hokage, Narutoysa 7. Hokage.

Sasuke kiminle evlenecek?

Sakura ile evlenecek *_*

Sasuke'nin çocuğunun ismi ne?

Sasuke'nin bir kızı var. Adıysa Sarada.

Sasuke'nin mesleği ne?

Sasuke tıpkı Jiraiya gibi bir gezgin olacak.

Bildiklerim bu kadar ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.