Jump to content

Naruto (Spoiler İçerir)

getsuga

Önerilen İletiler

Ben de öyle düşünüyorum, diğer kardeş Hyuuga ile alakalı sanırım. Bu durumda Uzumaki klanı da Senju asıllı olmak zorunda. Daha da ilginci olacaksa Senju ve Uchiha klanlarının sentezi olabilir Uzumaki.Neticede Ashura bir Uzumaki olan reankarne oldu. O değil de So6P'in bütün soyu Konoha'da toplanmış.

kishimoto uzumakiyi kırma yapmaz :D

uzumaki %80 ashuranın soyundan gelir. onu geçte benim merak ettğim acaba kishi burada namikaze'yi 2. kardeşin soyuna bağlar mı? rikuod sennin'nin kardeşinden gelebilir mi. aynı rikuod sennin gibi 2 çocuğu olur. biri güçlü hyuuga diğeri ise beceriksiz namikaze gibi. uzumaki ile namikazenin birleşimi ise naruto. buradan genleri alan naruto rinneganı açar mı? teoriler teoriler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 296
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kakashinin rin' i öldürme sebebi spoilerdadır arkadaşlar :P

Kishi  öyle bir canavar yarattı ki kendi bile işin işinden çıkamıyor.Böyle giderse kishi seriyi bitireceğine seri kishinin işini bitirecek  :D Naruto uçuyoruş sasuke atlıyor zıplıyor şu sakura da ölme

Bleach okumak 7.4 saniye, sayfaların yüklenmesiyle beraber 33.6 saniye. Naruto okumak 1 dk. Zaten ölümüne trollüyor. Kaguya'nın yaş dayanmış 3000'e. Hala hareme azıtıyor. Naruto orada "uzun zamandır g

kishimoto uzumakiyi kırma yapmaz :D

uzumaki %80 ashuranın soyundan gelir. onu geçte benim merak ettğim acaba kishi burada namikaze'yi 2. kardeşin soyuna bağlar mı? rikuod sennin'nin kardeşinden gelebilir mi. aynı rikuod sennin gibi 2 çocuğu olur. biri güçlü hyuuga diğeri ise beceriksiz namikaze gibi. uzumaki ile namikazenin birleşimi ise naruto. buradan genleri alan naruto rinneganı açar mı? teoriler teoriler :D

bi bitmediniz be bıktım su naruto'ya rinragan acicak mevzusu bikere genden once goz gerekiyor
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Uzumakiyi senjuya bağlamak yerine Uzumaki ve hyuga klanlarını 6 yolun senininin kardeşine bağlamaları daha mantıklı olur. Ve burdan anlaşılacağı üzere manga tahmin edilenden daha uzun sürecek. Şimdi neler öğrendik ;

1) Naruto Ufak kardeşin reaankarnasyonu olarak gösterildi.

2) 6YS' nin kardeşi varmış ve 10 kuyrulukluyu ikisi beraber mühürlemiş.

3) Anneleri herkesten daha güçlüymüş.

Şimdi biraz kendi yorumumu katarsam Naruto ne kadar reankarnasyon olarak gösterilsede benim düşümceme göre tamamen kişilik ve seçilen yol konusunda benzerliklerinden dolayı böyle söylendi. Çünkü manganın başından beri karakterimiz Ben NARUTO UZUMAKİYİM! diye bağıra bağıra geziyor. Bunu kolayca bozamamaları lazım. 2.si kardeşinin çıkması sonradan ortaya çıkarılabileceği anlamına geliyor. Şimdi önemli olan bunlar 10 kuyrukluyu paylaşmışlarmı? Benim anladığım kadarı ile paylaşmışlar. Ozaman bu diğer yarısı nerde? Bu zamana kadar neden çıkmadı.? Ve son değineceğim nokta ise Kaguya'nın bizim ölüm mührüne ne kadar çok benzemesi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

göz işi kolay be :D

sonuçta obitonun bir ayağı çukurda. 

bi göz rinnegan diğeri ise normal çok saçma olur ve ana karakter düzenini bozer ne kadar şakasına söylemiş olsanda.Ayrıca Narutonun RINNEGAN almasi imkansız çünkü Rinneganı tam gücüyle kullanabilmek için Uchiha ve Eternalden sonra bizzat uyandırılması lazım.Örneğin nagato Rinneganı en düşük seviyede obito ise ondan biraz daha iyi ama genede tam gücünde kullanamadı.Madaranın kullanığı Jutsuların seviyesinin yanından geçemiyorlar.

Benim Teorim Sırasıyla

1)Obito 2 gözünüde Rinnegan ve kendi sharinganını kakashiye vericek (kakashinin diğer gözü gör oldu olucak).

2)Sasuke Indra idi galiba onun reankarnasyonu olucak  sonra....

3)Sasuke Rinneganı açıp Madaradan kyubinin diğer yarısını alıp Narutoyo mühürliyecek

4)Narutoda o büyük çocuktaki gibi bir moda giricek

5)Sonra Team 7 Olayı halledecek yada bütün önemli karakterler

6)Bijular ayrılıcak

7)Naruto hokage , Sasukede bütün kageleri lideri YADA naruto hokage sasuke anbu lideri YADA naruto hokage sasuke yalnız kurt(artık sakurayımı alır karinimi alır gider ıssız bir yere klanını onarır)

Sonra sen sağ ben selamet

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi göz rinnegan diğeri ise normal çok saçma olur ve ana karakter düzenini bozer ne kadar şakasına söylemiş olsanda.Ayrıca Narutonun RINNEGAN almasi imkansız çünkü Rinneganı tam gücüyle kullanabilmek için Uchiha ve Eternalden sonra bizzat uyandırılması lazım.Örneğin nagato Rinneganı en düşük seviyede obito ise ondan biraz daha iyi ama genede tam gücünde kullanamadı.Madaranın kullanığı Jutsuların seviyesinin yanından geçemiyorlar.

2)Sasuke Indra idi galiba onun reankarnasyonu olucak  sonra....

3)Sasuke Rinneganı açıp Madaradan kyubinin diğer yarısını alıp Narutoyo mühürliyecek

6)Bijular ayrılıcak

7)Naruto hokage , Sasukede bütün kageleri lideri YADA naruto hokage sasuke anbu lideri YADA naruto hokage sasuke yalnız kurt(artık sakurayımı alır karinimi alır gider ıssız bir yere klanını onarır)

2. teori için

indra sasukede reankarne oldu diye bir şey  yok. bence indra hala madaranın içinde reankarne olmuş durumda. 

sasukenin rinneganı açması kesinleşti gibi. senju dalavere edip kendi hücrelerini veya birşeyler verdi sasukeye. 

naruto ya hokage olacak ya da ölecek. aynısı sasuke içinde geçerli.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. teori için

indra sasukede reankarne oldu diye bir şey  yok. bence indra hala madaranın içinde reankarne olmuş durumda. 

sasukenin rinneganı açması kesinleşti gibi. senju dalavere edip kendi hücrelerini veya birşeyler verdi sasukeye. 

naruto ya hokage olacak ya da ölecek. aynısı sasuke içinde geçerli.

Aslında %50 Sasuke %50 madara indranın reankarnasyonu  sabebi madara güç ile yönetme özelliğini barındırıyor fakat rikoudo bir şeyin üstünde daha çok durdu oda  büyük oğulun tensa(dahi) diğerninide işe yaramaz olduğu tıpkı sasuke ve naruto gibi.Sasuke her zaman narutodan 1 adım önde oluğ güçlü oldu ve narutoda hep sasukeyi örnek alıp onu geçmek için çabaladı vede bu uğurda başkalarından öğrendiği jutsularla sasukeyi yakalamaya çalıştı.Ayrıca  kakashi her seferinde sasuke için ''tam bir dahi'' kelimesini kullanıyordu hatta bir seferinde rikaodonun oğu için dediğine benzer bir cümle söylemişti ''ileride herkezin adını duyacağı(korkacağı) bir dahi olucak''.

Ve Sasukede Narutodan 3-4 saat büyük.Ama madarada olamaz değil fakat Kishi naruto ile sasukeyi hep aynı götürüyordu.

Zaten obitonunda dediği gibi  Naruto-sasuke , Senju-Uchiha gibi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.