Jump to content

Naruto (Spoiler İçerir)

getsuga

Önerilen İletiler

belli olmaz sonuçta bu iş bir kaleme bakar :) naruto veya sasuke ikisinden biri ağır yara alcak(sakat)  veya ölcek  çünkü sasukeyle artık konuşarak ikna edemezsin bunu yapabilseydi küçükken yapmıştı şuana kadar kimle konuştuysa ikna etti ama bir madara ve sasukeyi ikna edemedi zaten sasukenin içindeki karanlık nasıl yok olcak onu merak ediyorum.

Aynen Sasuke'nin kötülüğü kaybolmuyor bir türlü bence dayakla akıllanmaz bu saatten sonra ne diyeyim suyu ısındı. Naruto'nun Sasuke'yi lafla ikna etmişliği gözükmemiştir dayak atınca vay sen haklıymışsın diyecek sanki. Gene kafasının dikine gider karakter Kishi trollemedi aslında Sasuke savaş öncesi bjuleri yok etmeye kalkmıştı ordan ipucu vermişti  bir temizlik yapmaya çalışacağını. Neyse artık görücez. Bir vs yapmasaydı içimde kalırdı benim bir temiz dayak er inşallah çoktan haketti. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 296
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kakashinin rin' i öldürme sebebi spoilerdadır arkadaşlar :P

Kishi  öyle bir canavar yarattı ki kendi bile işin işinden çıkamıyor.Böyle giderse kishi seriyi bitireceğine seri kishinin işini bitirecek  :D Naruto uçuyoruş sasuke atlıyor zıplıyor şu sakura da ölme

Bleach okumak 7.4 saniye, sayfaların yüklenmesiyle beraber 33.6 saniye. Naruto okumak 1 dk. Zaten ölümüne trollüyor. Kaguya'nın yaş dayanmış 3000'e. Hala hareme azıtıyor. Naruto orada "uzun zamandır g

Aynen Sasuke'nin kötülüğü kaybolmuyor bir türlü bence dayakla akıllanmaz bu saatten sonra ne diyeyim suyu ısındı. Naruto'nun Sasuke'yi lafla ikna etmişliği gözükmemiştir dayak atınca vay sen haklıymışsın diyecek sanki. Gene kafasının dikine gider karakter Kishi trollemedi aslında Sasuke savaş öncesi bjuleri yok etmeye kalkmıştı ordan ipucu vermişti  bir temizlik yapmaya çalışacağını. Neyse artık görücez. Bir vs yapmasaydı içimde kalırdı benim bir temiz dayak er inşallah çoktan haketti. 

Yani adam bijuları kontrol altına alıp kageleri öldürcem diyor ardındanda pronu yak otur oldu :D bijular ölse bile yeniden doğarlar ama kagelerin ölmesi büyük bir devrim olur tüm liderler ölürse ittifak olan köyler birbirine girer savaş bitti derken yeni bir dünya savaşı çıkar naruto bijuları kurtarmak ve düzeni sağlamak için herşeyi yapar sonuçta kyuubi'de onun arkadaşı diğer bijularda. ah sakura araya girip durun dese bir fuuton rasen yese :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

SaSu Olan Diyenler imkansızı demiş bu adam ölmeden durmaz baksana şu sayıya :D Sasuke Artık kurtarılamaz sakura bile öyle baktıysa sasukeye nediyim artık xD adam sakurayı sevmediğini biliyorduk ama değer bile vermiyor baksana sakuraya böcek muamelesi yaptı (Acımadım'da değil yılın aşkın karşılığı bu olunca) artık rahibe olur sasukesiz :) ama naruto baya sakindi sanırım sakurayı bitirdi diycem ama orda sasuke diye bağırması gerekiyordu normalde xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sakura ölecek diye bir heyecan yaptım fakat böyle bir şeyin olmayacağını bilmem gerekiyordu sanırım.

Ayrıca hala Sakura - Naruto diye ısrar eden kişilere sadece yuh diyorum.

Kız aşkını yeni yeniden yeniledi arkadaşlar.

Siz bırakın bu sevdayı.

Sasuke-Naruto savaşı öncesi 4  5 bölüm konuşmalarını okuruz.

31 Aralığa yuvarlarlar mangayı.

Ben en iyisi mangayıda 11. aya kadar askıya alayım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben bir yandan sasukeye hak verdim sakura amma saplantı çıktı ozamandan beri neden seviyor hayla geri dönceğinimi düşündü

sasuke'nin kız'lar umrunda değil bunu bir kez daha anladık ama sakura kız'dan önce Takım arkadaşıydı ve sasuke niye öldürmedi'de genjutsu kullandı orasıda muamma :hehe-onion-head-emoticon: ben sasuke'nin planı'nı merak ediyorum gerçek amacı ne olabilir kageleri bijuları ve naruto'yu öldürünce ne olcak yani barışmı gelcek ? (Aklındaki Hokagelik Sistemi'de Nedir?) yada kendini fedamı edicek böyle diyip ne olcak merak ediyorum önümüzdeki sayı gerçekler ortaya çıkıyor ve bu arada RS'nin dediği lafa aklım takıldı naruto'da farklı birşeyler var RS bile bilmiyor ne olduğunu ne olabilir ? kişilikmi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Yani adam bijuları kontrol altına alıp kageleri öldürcem diyor ardındanda pronu yak otur oldu :D bijular ölse bile yeniden doğarlar ama kagelerin ölmesi büyük bir devrim olur tüm liderler ölürse ittifak olan köyler birbirine girer savaş bitti derken yeni bir dünya savaşı çıkar naruto bijuları kurtarmak ve düzeni sağlamak için herşeyi yapar sonuçta kyuubi'de onun arkadaşı diğer bijularda. ah sakura araya girip durun dese bir fuuton rasen yese :D

Sakura araya girmeyecek bence savaşlarında hiçbir şekilde zaten çakraları güçleri bitti onunda Kakashi'nin de sanmam yani. Naruto ve Sasuke ağır yaralanacak ikisi de. Kagelerin çoğunu bende sevmem Tsunade hariç ama ne gerek vardı ben bjulara daha çok kıyamadım. Naruto'da mı ölsün yani bjusuyla beraber bu kadar hainlik olur o yüzden Sasuke'nin zerre değeri kalmadı mangada, zaten pek sevmezdim tam ısınmıştım gene soğudum hepten umarım trollemiştir de Sasuke öldürmez Naruto'yu ya da Naruto kagebunshin falan çıkar diye bekliyorum orada artık. :D Sakura bir yandan karışsın istiyorum şey açıdan Sasuke'yi meşhur yumruğundan atsın falan Naruto'ya chidori saplayacakken o zaman iyi olurdu ama Kishi sasuke'sine ezdirmez hiçbir şekilde o yüzden o seçeneği de eledim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda Sasuke'de akıllandı aman yani bitti sonunda çok şükür kavgaları. Güzeldi bölüm o kopan kollar geri gelir umarım o değilde anime de kopuk kollu göstermezler kesin keserler o sahneleri yaw. Kötü olmuş Healingle falan geri gelir diye düşünüyorum ben bakalım nolacak sonraki bölümde yarlarını iyileştirirler yani sonuç olarak. Sasuke açtı sonunda duygularını aferin yani Naruto'dan başkasına da açmazdı zaten abisine benzetiyormuş Kardeşi gibi görüyormuş ama çok da kıskanıyormuş aynı zamanda. Sonunda o sahneyi görmüştüm bir yerde gerçek olduğunu sanmıyordum kollarının kopması jutsularından dolayı kötü olmuş Allah seni netmesin Kishi umarum healingle getirirsin kollarını nasıl olsa iyiler ölmez yaralarıda iyileşir mantığında çünkü. Bir an Orihime gibi Healingci olsun dedim o olsa getirirdi direk kolu. Normal healingle gelecek türden değil çocukceğizlerin kolları çünkü Sakura'nın healingi işe yarar mı bilemedim yani. 

Aha Sakura reseranation mı ne yapıyormuş yani getirebiliyormuş o zaman o iyileştirmeye gelecektir haftaya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.