Jump to content

Naruto (Spoiler İçerir)

getsuga

Önerilen İletiler

Naruto biterse kalbimde büyük bir boşluk açılacak izleyecek ve bu kadar sevecek hangi animeyi bulacağım ben? bu arada manga 698 i okudunuz mu arkadaşlar bana göre Sasuke artık imana gelmiş gibi duruyor Sasuke'nin sol eli Naruto'nun sağ eli gitti o karakterleri öyle görmek gerçekten içimi acıttı ikisinden biri ölecek te Naruto ölemez ana karakter ama Sasuke de ölemez çünkü filmde  tasarımı var filme de Naruto'nun sağ eli sargılı iyileşme sürecinde olduğunu düşünüyorum ben Sasuke öölmeyecek diyorum ama Naruto'ya karşı hala garezi varsa en kötü şekilde gebersin,ölsün   :angry:

sasuke artık kötü tarafda değil çünkü filmin fragmanında o yokken benim korumam gerek diyor o dediği naruto olmalı ve korumak istediği köy'dür artık kendi aralarında birşey olmucaktır manganın finali pazartesi verilcek bakalım neler olcak o 2 bölümde :) herşey aslında filminde gösterilcek sonuçta 2 bölümde açıklanmayan herşeyi açıklayamazsın xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 296
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kakashinin rin' i öldürme sebebi spoilerdadır arkadaşlar :P

Kishi  öyle bir canavar yarattı ki kendi bile işin işinden çıkamıyor.Böyle giderse kishi seriyi bitireceğine seri kishinin işini bitirecek  :D Naruto uçuyoruş sasuke atlıyor zıplıyor şu sakura da ölme

Bleach okumak 7.4 saniye, sayfaların yüklenmesiyle beraber 33.6 saniye. Naruto okumak 1 dk. Zaten ölümüne trollüyor. Kaguya'nın yaş dayanmış 3000'e. Hala hareme azıtıyor. Naruto orada "uzun zamandır g

700. bölümün renkli olacagını duyurulmuştu zaten, bunlar da bir kaçı,

tumblr_inline_nekjwo12eU1sn05m1.jpgtumblr_inline_nekjwsb14u1sn05m1.jpgtumblr_inline_nekjzjVg3r1sn05m1.jpgtumblr_inline_nekkp8WqDv1sn05m1.jpgtumblr_nekjz6Qyod1s4di85o1_500.jpgtumblr_inline_nekjzqueNJ1sn05m1.jpg

Ayrıca bunun dışında 699. bölümden de bir kısım internete düştü,

tumblr_inline_nekk0lXhg21sn05m1.jpg

Anlaşılacagı üzere herkes mutlu Naruto Hokage olmuş, Hinata ile evlenmiş, hatta iki tane çocugu bile olmuş. 

Sanırım Sasuke ile Sakura'nın da bir kızı var ama emin olamıyorum...

En rahatı da kurama  ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Movie'de bağlarlar aşkları muhtemelen. Movie'de daha gençlik halleri olacak çünkü. Naruto'nun 7. hokage olacağını düşünüyorum bende

Tüm çiftlerin olmasına sevindim doğrusu. Sasuke Madara olmuş mübarek. İyi olmuş gerçi Madara'yı severdim

Sakura'yla Sasuke'nin Sarada diye kızları olmuş öyle okudum. Shikatema, Sai-İno, Kakashi ve Shizune olmuş. Kakashi ve Shizune kötü olamamış bazı fanlar sinirlenmiş bu duruma koptum valla :lol: Ve Tabi Naruhina'da güzel olmuş çocukları şirin olmuş. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ahhh sasukenin sakurayı sonsuza kadar görmezden gelmesini sakuranında hiç bi zaman aşkından vazgeçmemesini ve narutonun hinatayla mutlu mesut evlenmesini dilemiştim ama insanın her istediği olmuyor. naruto sakura'yı tamamen unutabildiyse onada okeyim gerçi. bahtsız kardeşim çok çekti bizede çektirdi sakura buna kötü davrandıkça benim sinirim hopluyor ekran başında. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.