Jump to content

Naruto (Spoiler İçerir)

getsuga

Önerilen İletiler

Olum Izanami nedir? :o 8) Of of Sasuke.. :'( Vazgeç şu Konoha' ya saldırma işinden.. Hadi bakim Itachi, görelim seni. :( Tek umudumuz sensin.

İzanami ve izanagi sanırım birbirine zıt jutsular İzanagide kaderi sen değiştirebiliyordun İzanamide ise her şeyi kadere bırakıyorsun.Tabi emin değilim bu konuda bir forumda okumuştum bende :D İkisinde de kullananın gözleri kör oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 296
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kakashinin rin' i öldürme sebebi spoilerdadır arkadaşlar :P

Kishi  öyle bir canavar yarattı ki kendi bile işin işinden çıkamıyor.Böyle giderse kishi seriyi bitireceğine seri kishinin işini bitirecek  :D Naruto uçuyoruş sasuke atlıyor zıplıyor şu sakura da ölme

Bleach okumak 7.4 saniye, sayfaların yüklenmesiyle beraber 33.6 saniye. Naruto okumak 1 dk. Zaten ölümüne trollüyor. Kaguya'nın yaş dayanmış 3000'e. Hala hareme azıtıyor. Naruto orada "uzun zamandır g

• 4 ay sonra...

Altta Okuyacağınız bütün metini ben yazdım

1) Tobi kimdir,neyin nesidir?

Kakashi gaideni izleyenler bilir, obitonun orda sağ tarafı parçalandı,ve onlar ordan ayrıldılar, bir süre sonra nasıl olduysa Madara onu bulmuş olmalı,ardından onu büyütmüş ve beslemiştir, onun mirası olacağını düşünmüştür,ardından ona tsu ki nome yada her ne ise o projesini anlatmıştır. Obito önce ona katılmamıştır. (Ha bu arada bedenin diğer yarısını zetsu onarmıştır). Not: Kakashi ve Tobinin Sharinganları çok benziyor, ikiside boyutlar arasında nesneleri hareket ettiriyor. Ardından madara tobiyle konuşur ve konohanın gerçeğini anlatır. Obito sinirlenir . Bir süre sonra onlar kampta uyurken madara saldırıya uğrar ve öldürülür, O sırada obito sinir krizi geçirip sharinganını 3. seviyeye getirir. ve ilk kez uzay zaman jutsusu kullanarak Ustasını öldüren ninjaları başka bir boyuta hapseder. Ardından onların konoha ninjası olduğunu öğrenir ve kudurur. Maskesini yapar. Ayrıca kakashinin sharingani sol gözünde tobininki sağ. Obito uzun süre boyunca Kyubii nin jinchurkisini yani kushinayı izler ve doğum gününde saldırır, gerisini zaten biliyoruz . Kyubbi köye saldırır ve narutoya mühürlenir. Zaten konoha ve uchihadan hıncını çıkarmak isteyen obito itachi ile uchihayı yok eder.
Resmi ekleyen

Extra: Nagato Nasıl Rinnegan Kazandı?

Öncelikle Rinnegana sahip olmak için senju ve uchiha klanının güçlerine sahip olmalısınız. Yani Rikidou sennin in 2 çocuğunun klanları. Uzumaki Klanı senju klanının mirasıdır yani uzumaki klanındaki herkez senju klanının güçlerine sahiptir. Nagato bir uzumakidir. Obito bir gün onunla karşılaşır ve nagato ona acılarından, barıştan bahseder.Bu yüzden obito ona biraz gücünü verir.Böylece nagato rinnegana sahip olur.Yıllar sonra Obito ile tekrar karşılaşırlar.Obito Nagatonun tam da tsu ki nome projesine uygun bir çocuk olduğunu fark eder ve Akatsuki kurulur. (Yeni akatsuki, kırmızı bulut olan)

Mangayı okuyanlar bilir, Madara edo tensei ile canlanınca tsu ki nome projesinden haberdardı.

2) Narutonun Sonu (TEORİ)

En sonunda büyük bir savaş verilir (Kakashi,Naruto vs Tobi) Tobi kaybeder ama naruto cok fazla kyuubi modunda kaldigi icin bayilir,ardından zetsu onları alır ve kaçar, killer bee de yakalanmıştır, ikisinin de bijuuları çıkarılır ama ölmezler, Tobi sasukenin yanina gidip der ki: " Sana artık ihtiyacım yok, gözlerin benim olucak " Tobi Sasukeyi yener ve gözlerini alır.Naruto kendini bir ormanda bulur, ve birkaç bölüm o ormandan kaçmaya çalışır, kaçınca kakashiden acı haberi alır.. Naruto o sinirle rinneganını aktifleştirir [Naruto nasıl rinnegan alabilir sorusuna 3. Konuda cevap veriyorum] . Tobi Juubiyi kendine mühürlemeye çalışır ancak juubi o kadar güçlüdür ki juubinin charasının 1/100 ini bile mühürleyemez, juubi serbest kalmıştır,gökyüzü kıpkırmızıdır, juubi savaş alanının anasını ağlatırken naruto çıkagelir, Juubi ile naruto arasında inanılmaz bir savaş olur ve naruto juubi yi yenip Ninja Dünyasına barışı getiren kişi olur....

3)Naruto nasıl Rinnegana sahip olur?

Rinnegana sahip olmak için hem Senju hemde Uchihanın güçlerine sahip olmalısınız yani en güçlü 2 klanın. Uzumaki zaten Senju soyundan geliyor o yüzden senju güçlerine sahipler, Ayrıca hatırlarsanız sasukeyi kurtarmaya giderlerken (narutonun tobiyle ilk karşılasması) itachi ile naruto konuşmuştu , sonra itachi narutonun ağzına birşey soktu ve dedi ki "Sana gücümün bir kısmını verdim,umarım kullanmak zorunda kalmazsın." böylece naruto Senju ve Uchiha güçlerine sahip oldu yani rinneganı alabilme potansiyeli oldu. Tabiki rinneganı aktifleştirmek için dramatik bir tramva lazım.Sasukenin ölümü yeterli.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tobinin obito olması için yaşının tutması lazım minatoyla olan dövuşunda kakashi daha çoçuktu tobi minatoyla yaşıttı hemen hemen obito degil demiyorum ama yüzde yüz obito degil diyorum şöyleki benim tahminim madaranın kardeşi obitoyu buldu

zetsuyla kendine geçirdi böyle bişey olabilir diger yandan obito olamsı için yaşının tutması lazım

ama oda olmuyor bakıp görücez bunlar sadece teori kishimotonun ne yapıcagı belli degil...... hadi hayırlısı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.