Jump to content

Naruto (Spoiler İçerir)

getsuga

Önerilen İletiler

naruto 616 türkçesi ne zaman gelicek bilen varmı ?

henüz 616 çıkmadı yeni yıl dolayısıyla bir hafta ara verdiler haftaya çıkacak.

Sorun değil pek kimse görmemiştir zaten. :D Böyle spoilere can kurban. :D :)

dimi yirim ben onları ya hele hinata nasıl tatlı öyle :wub:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 296
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kakashinin rin' i öldürme sebebi spoilerdadır arkadaşlar :P

Kishi  öyle bir canavar yarattı ki kendi bile işin işinden çıkamıyor.Böyle giderse kishi seriyi bitireceğine seri kishinin işini bitirecek  :D Naruto uçuyoruş sasuke atlıyor zıplıyor şu sakura da ölme

Bleach okumak 7.4 saniye, sayfaların yüklenmesiyle beraber 33.6 saniye. Naruto okumak 1 dk. Zaten ölümüne trollüyor. Kaguya'nın yaş dayanmış 3000'e. Hala hareme azıtıyor. Naruto orada "uzun zamandır g

henüz 616 çıkmadı yeni yıl dolayısıyla bir hafta ara verdiler haftaya çıkacak.

dimi yirim ben onları ya hele hinata nasıl tatlı öyle :wub:

Evet. :D Sakura' ya oh canıma değsin çekiyorum nedense. :D Hıhh Naruto o kadar peşinden koştu ama sen değerini bilmedin Sakura. :D Bakalım anime de eskisi gibi yumruk atabilcek misin? :D Ne diyorum ben ya? :D Sanki beni duycakmış gibi Sakura'yla konuşuyorum. :D Ama böyle yapmak çok rahatlatıyo :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet. :D Sakura' ya oh canıma değsin çekiyorum nedense. :D Hıhh Naruto o kadar peşinden koştu ama sen değerini bilmedin Sakura. :D Bakalım anime de eskisi gibi yumruk atabilcek misin? :D Ne diyorum ben ya? :D Sanki beni duycakmış gibi Sakura'yla konuşuyorum. :D Ama böyle yapmak çok rahatlatıyo :D

Sakura ölsede kurtulsak diyorum ben en sevmediğim anime karakterlerinden biridir sakura.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sonunda Sasuke'yi gördük...bakalım ne olacak Sasuke acele etmeye neden bu kadar acele ediyor merak ettim benim bildiğim Sasuke'nin davranışlarından biri değil bu...Naruto'nun çakrasını kilometrelerce uzaktan hissettikten sonra tedirginleşti gibi Sasuke...

Narutoyada helal olsun nereden nereye geldi be...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

http://f1303.hizliresim.com/17/7/ku97m.png

resim boyutu yüzünden böyle yaptım hacı narutoyu neden sevmedin diye çok soruyorlar zaten pek sarmadı izlerdim normalde ama bu nedir izleyici kitlesine bir bakar mısın 2-3 anime izleyip karara varmışlar necidir bunlar kim demişse doğru demiş izleyici kitlesi bunu hak ediyor açıkçası içlerinde iyi insanlar nadir çıkıyor ama naruto ergen animesidir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://f1303.hizlire.../17/7/ku97m.png

resim boyutu yüzünden böyle yaptım hacı narutoyu neden sevmedin diye çok soruyorlar zaten pek sarmadı izlerdim normalde ama bu nedir izleyici kitlesine bir bakar mısın 2-3 anime izleyip karara varmışlar necidir bunlar kim demişse doğru demiş izleyici kitlesi bunu hak ediyor açıkçası içlerinde iyi insanlar nadir çıkıyor ama naruto ergen animesidir.

Ya ne karara varmışları ya millet sadece ne kadar sevdiğini söylemek için dünyanın en iyi animesi diyor ona bakarsan one piece için de aynı şey söyleniyor o zaman One Piece de ergen animesi.

Bak kardeşim buraya Naruto başlığına gelip Naruto'ya hakaret ederek kavga çıkarmaya hakkın yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.