Jump to content
Türk Anime TV Forum
getsuga

Naruto (Spoiler İçerir)

Önerilen İletiler

Manga okumuyorum ben anime de çok geride manga okuyunca hiçbirşey anlamıyorum herşey karman karışık böyle mesela "Naruto, ben.." O sırada 5 Kuyruklu saldırıyor falan çok karışık hele türkçesi :S . Ama bakmayı da ihmal etmiyorum (Not : Tobi yeni çıkan bölümde Shinra Tensei ile savaş alanının anasını ağlatıyor, Koçum yaaaa!)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

aynen manga birz karışık geliyo ilk okuyunca zorlarsan alışırsın siyah beyaza :) ama animeden takip etmeni tavsiye ederim bu arada manganın sonraki bölümünde kishi göstermeyebilir tobinin yüzünü bence ümitlenmeyin fazla.....

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Naruto manga 603 az önce okudum ing. olarak bu obito meselesini birazcık toparladı gibi hiç değilse bi mantıklı sonuç çıkarabildim

Obitonun neden öyle yaptığına değinecek olursak %80 olasılık zetsu obitonun vücudunu sarınca kontrolü altına aldı, kalan %20 ise gücü hissettikten sonra kişiliğinin değişmesidir. (kendi görüşüm)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Naruto manga 603 az önce okudum ing. olarak bu obito meselesini birazcık toparladı gibi hiç değilse bi mantıklı sonuç çıkarabildim

Obitonun neden öyle yaptığına değinecek olursak %80 olasılık zetsu obitonun vücudunu sarınca kontrolü altına aldı, kalan %20 ise gücü hissettikten sonra kişiliğinin değişmesidir. (kendi görüşüm)

Valla ben hala anlam veremedim. Gerçi biraz Madara nın da zorlaması var gibi ama.. Ne bileyim, Obito böyle birşey yapacak biri değildi. Canını verse bile korurdu Konoha'yı.. Neyse devamını okuyup öğreniriz yakında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş