Jump to content

Naruto Manga 663'teki gizemli AYAK(DİKKAT SPOİLER İÇERİR

free word

Önerilen İletiler

Yamato veya Anko olma ihtimali var. Eğer Yamato gelirse, Hashirama Yamato'nun içerisindeki kök hücreleri Sasuke'ye verip Rinnegan açtırabilir Sasuke'ye. Eğer Anko ise gelen bu kişi, Jugo ile birlikte lanetli mührün [Daha doğrusu doğa enerjisini] iyileştirme gücü ile Sasuke'yi ayağa kaldırabilirler...

Onun dışında Naruto zaten, Allah'a emanet gidiyo :D Onun tek çaresi, diğer Kyuubi.

bak ankoyu unutmşutum aslında pek ehin değilim sasuke rinragan açtırcağına da iyice tarıya bağladı madara obito gibi konuşa konuşa da gitmez :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

663 okuduktan sonra  kim olabilir diye düşünmeye başldım ve şöle bi karar kıldım.Biliyorsuunz ki kshi yamatoyu kabutoya yakalattıktan sonra ne oldu öldümü  yaşıyomu hiçbir şey göstermedi yani gizemli

bana daha çok kakashi gibi geliyor. hem yazıyor orada madara ile kakashi yüz yüze gelecek diye. veya orochimaru(yanlış ise yanlış yazmışımdır) edo tense ile madaranın kardeşini de diriltmiş olabilir. 

kıymık parçası mı gördünüz? 

minatonun bijuusu yani kyubinn yarısını alacak öbür türlü şu an blidiğin ölü :D

benim aklıma takılan birşey var bu uzumaki klanı yaşam enerjileriyle biliniyor ya hatta kushinadan kyubi çıkartıldığında bile kushina ölmüyor.Naruto niye bu hale geldi peki ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim aklıma takılan birşey var bu uzumaki klanı yaşam enerjileriyle biliniyor ya hatta kushinadan kyubi çıkartıldığında bile kushina ölmüyor.Naruto niye bu hale geldi peki ?

bünyeden bünyeden değişiyor olsa gerek diye tahmin ediyorum ama kushimadan direk mühür kaltı galiba öle çıktı naruto ve diğer jinçurikilerin ölmenedeni sanırsam zorla çekilmeleri yani mühürler daha aktif olduğundan çekildiği için ölmeleri yada gedo mozonun bi itkisi varda olabilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bünyeden bünyeden değişiyor olsa gerek diye tahmin ediyorum ama kushimadan direk mühür kaltı galiba öle çıktı naruto ve diğer jinçurikilerin ölmenedeni sanırsam zorla çekilmeleri yani mühürler daha aktif olduğundan çekildiği için ölmeleri yada gedo mozonun bi itkisi varda olabilir :D

Normalde Naruto da ölmezdi ama zaten dokunsan ölecek durumdaydı. Savaş malum. O yüzden mangaka doğru gidiyor şu an. Minato'dan yarım Kyuubi'yi alır. Dikkat edin Kishi şu an Naruto'yu Gaara'ya saldı. Şu an Naruto'da bir tek Shukaku'nun çakrası yok. Gaara'yla Naruto öpüşürken falan ondan da aldı mı çakrayı mini juubi ile çakma Rikudou moduna girer.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Normalde Naruto da ölmezdi ama zaten dokunsan ölecek durumdaydı. Savaş malum. O yüzden mangaka doğru gidiyor şu an. Minato'dan yarım Kyuubi'yi alır. Dikkat edin Kishi şu an Naruto'yu Gaara'ya saldı. Şu an Naruto'da bir tek Shukaku'nun çakrası yok. Gaara'yla Naruto öpüşürken falan ondan da aldı mı çakrayı mini juubi ile çakma Rikudou moduna girer.

öpüşme derken abi naptn :D  bi şeklde atrda gaara (son level up bu olur) yanlız  narutoya böle bi levle up yaparsa sasuke rinragan kesin gelir diyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Baruto'nun power-up'a ihtiyacı yok, zaten neden Naruto yenecekmiş ki Juubi'yi. Naruto elinden geleni yaptı artık çakrasının son kalanlarını da insanlara dağtısın sonra Saske'nin yanında el ele tutuşmuş biçimde ölsünler. Ayak da Nardo'nun olsun.

Edit: İmla

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Baruto'nun power-up'a ihtiyacı yok, zaten neden Naruto yenecekmiş ki Juubi'yi. Naruto elinden geleni yaptı artık çakrasının son kalanlarını da insanlara dağtısın sonra Saske'nin yanında el ele tutuşmuş biçimde ölsünler. Ayak da Nardo'nun olsun.

Edit: İmla

animenin ismi başkarakterden gelen bir animede başkarakterin ölmesi (çoğu kişiyi) insanları üzer ve hiç tatmin etmez. animenin başından beri naruto hokage olacağını belirtti. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.