Jump to content

Naruto Manga 663'teki gizemli AYAK(DİKKAT SPOİLER İÇERİR

free word

Önerilen İletiler

xEy3qg.png

663 okuduktan sonra  kim olabilir diye düşünmeye başldım ve şöle bi karar kıldım.Biliyorsuunz ki kshi yamatoyu kabutoya yakalattıktan sonra ne oldu öldümü  yaşıyomu hiçbir şey göstermedi yani gizemli ayağımız YAMATO ya ait olabilir siizin düşünceniz nedir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

663 okuduktan sonra  kim olabilir diye düşünmeye başldım ve şöle bi karar kıldım.Biliyorsuunz ki kshi yamatoyu kabutoya yakalattıktan sonra ne oldu öldümü  yaşıyomu hiçbir şey göstermedi yani gizemli

bana daha çok kakashi gibi geliyor. hem yazıyor orada madara ile kakashi yüz yüze gelecek diye. veya orochimaru(yanlış ise yanlış yazmışımdır) edo tense ile madaranın kardeşini de diriltmiş olabilir. 

kıymık parçası mı gördünüz? 

bana daha çok kakashi gibi geliyor. hem yazıyor orada madara ile kakashi yüz yüze gelecek diye. veya orochimaru(yanlış ise yanlış yazmışımdır) edo tense ile madaranın kardeşini de diriltmiş olabilir. 

onu geçtim narutoya nasıl bir power up yapacak onu düşünüyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onu geçtim narutoya nasıl bir power up yapacak onu düşünüyorum

olabilir orucmarununda girişiceği analara geldik ama kardeşini çağırması tehlikeli olabilir . Sonuçta krdeşler(ne yazacağını bulamadı) ben yamtodan ümüidlendim artık kishi ne çıkarır karşımza bilemeyiz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

olabilir orucmarununda girişiceği analara geldik ama kardeşini çağırması tehlikeli olabilir . Sonuçta krdeşler(ne yazacağını bulamadı) ben yamtodan ümüidlendim artık kishi ne çıkarır karşımza bilemeyiz :D

sonuçta her zaman biri iyi biri kötü kardeş vardır.(sasuke/itachi gibi) burada da o olabilir. hatta bir bölümde senju( hangisi olduğunu hatırlayamadım  :D ) sasuke için madaranın kardeşine çok benzediğini söylemişti.

bir de ayak çıplak ve yıpranmış biraz. buradan da bir şey gelmiyor değil aklıma ama karakterin ismini unuttum :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sonuçta her zaman biri iyi biri kötü kardeş vardır.(sasuke/itachi gibi) burada da o olabilir. hatta bir bölümde senju( hangisi olduğunu hatırlayamadım  :D ) sasuke için madaranın kardeşine çok benzediğini söylemişti.

bir de ayak çıplak ve yıpranmış biraz. buradan da bir şey gelmiyor değil aklıma ama karakterin ismini unuttum :P

Haklısın birde senju derkn kagelerden biri mi demeye çalıştın ? çünkü tek bi senju var oda tsunade :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haklısın birde senju derkn kagelerden biri mi demeye çalıştın ? çünkü tek bi senju var oda tsunade :D

tobirama ile hashirama ne günde duruyor. edo tense olabilirler ama hala oradalar. :D

bir de bire bir anlam çevirisi ise "bir gölge belirdi" ibaresi bir kişiyi belirtiyor olabilir. (bu çok komplo teorisi gibi oldu :lol: )

işin kötü yanı sakura narutonun kalbini ele geçirdi :D  :D . hinataya yazık olacak :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayağının girinti ve çıkıntılarına dikkatli bakarsanız Yamato olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

ha ! yamotonun ayak yapısını bilmem imkansız ama benle aynı fikirdesin :D

tobirama ile hashirama ne günde duruyor. edo tense olabilirler ama hala oradalar. :D

bir de bire bir anlam çevirisi ise "bir gölge belirdi" ibaresi bir kişiyi belirtiyor olabilir. (bu çok komplo teorisi gibi oldu :lol: )

işin kötü yanı sakura narutonun kalbini ele geçirdi :D  :D . hinataya yazık olacak :P

iyidir iyi minatoxkushima=naruto x sakura :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.