Jump to content

Naruto Manga 663'teki gizemli AYAK(DİKKAT SPOİLER İÇERİR

free word

Önerilen İletiler

Şaka bir yana Turkcraft üyeleri de aynı fikirdeler. Yeni biri olacağı kesin, savaş alanından değil ama bir o kadar da yıpranmış. Yamato olma ihtimali var ama Sasuke'yle alakası ne olur? Belki Obito'dur.

not: Şu Sasuke'ye aşık olan Uzumaki kızın adı neydi, o da olabilir. Kolunu ısıttırır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

663 okuduktan sonra  kim olabilir diye düşünmeye başldım ve şöle bi karar kıldım.Biliyorsuunz ki kshi yamatoyu kabutoya yakalattıktan sonra ne oldu öldümü  yaşıyomu hiçbir şey göstermedi yani gizemli

bana daha çok kakashi gibi geliyor. hem yazıyor orada madara ile kakashi yüz yüze gelecek diye. veya orochimaru(yanlış ise yanlış yazmışımdır) edo tense ile madaranın kardeşini de diriltmiş olabilir. 

kıymık parçası mı gördünüz? 

Şaka bir yana Turkcraft üyeleri de aynı fikirdeler. Yeni biri olacağı kesin, savaş alanından değil ama bir o kadar da yıpranmış. Yamato olma ihtimali var ama Sasuke'yle alakası ne olur? Belki Obito'dur.

not: Şu Sasuke'ye aşık olan Uzumaki kızın adı neydi, o da olabilir. Kolunu ısıttırır.

o engele takılmadımı. madaranın otsu adamı onları engellemişti.  bana savaş alanında yeni biri gibi geliyor. bir de (eğer bire-bir anlam çevirisi varsa) "gölge" ibaresi kötü birini veya anbuyu çağrıştırıyor olabilir.(veya onun gibi kötü birini veya akatsuki olabilir. veya veya ....)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

karin uzumaki soruyorsun  ama ayak yapısı (bana göre) pek bi kızin ayağına benzemiyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o engele takılmadımı. madaranın otsu adamı onları engellemişti.  bana savaş alanında yeni biri gibi geliyor. bir de (eğer bire-bir anlam çevirisi varsa) "gölge" ibaresi kötü birini veya anbuyu çağrıştırıyor olabilir.(veya onun gibi kötü birini veya akatsuki olabilir. veya veya ....)

zetsuyu ezip geçmedimi karin benmi yanlış hatırlıyom :D ANBU'dan olması saçma olur ne alaka dedirtir akutsukidende kim kaldı ki ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O değil de Karin'in Uzumaki zincirleri bombaydı. Belli etmese de kızda orantısız güç var. Ve "Gölge" ibaresine katılıyorum, kötü biri anlamında kullanmış gibi hissetmiştim ben de ilk okuduğumda ama öyle çıplak perişan ayak görünce dedim savaşta hırpalanmış birisi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onu bunu bırakın abi Minato çıksın artık :D Cidden merak ediyorum kimin ayağı bu böyle çok güzel asdasd :D 

ben daha çok minatonun narutoya nasıl bir power up yapacağını berak ediyorum. kyuubinin yarısını verdikten sonra birşeyler daha verir mi yoksa daha cins bir power up mı verecekler diye kayafı yiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yamato veya Anko olma ihtimali var. Eğer Yamato gelirse, Hashirama Yamato'nun içerisindeki kök hücreleri Sasuke'ye verip Rinnegan açtırabilir Sasuke'ye. Eğer Anko ise gelen bu kişi, Jugo ile birlikte lanetli mührün [Daha doğrusu doğa enerjisini] iyileştirme gücü ile Sasuke'yi ayağa kaldırabilirler...

Onun dışında Naruto zaten, Allah'a emanet gidiyo :D Onun tek çaresi, diğer Kyuubi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.