Jump to content

Sınavlarda Verilen Komik Cevaplar

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir keresinde tarih sınavında hoca ''Kadının Görevleri Nelerdir?'' diye sormuştu, (Kadı'nın olması gerekiyor) evi temizlemek, çocuk bakmak falan yazmıştım :D Bilerek yazdım çünkü tarihim iyidir diğer

Edebiyat sınavında hoca "bu romanda karakter sevgilisinin portresini çizerken ona ne diye seslenmektedir?" diye sormuş ben de "kıpırdama" yazmıstım. Meğer kleopatra diye cağırıyormuş kızı kamil..

Edebiyat sınavında hoca "bu romanda karakter sevgilisinin portresini çizerken ona ne diye seslenmektedir?" diye sormuş ben de "kıpırdama" yazmıstım. Meğer kleopatra diye cağırıyormuş kızı kamil..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İkinci resme bayldım ya :D Mina yı çizmiş resmen öğretmen olsam tam puan verirdim :D 

Böyle bir kitap vardı bir öğretmen anılarını yazmıştı.. Adını unuttum kitabın  :huh:

Ama her öğrencinin Tarih sınavında verdiği klasik cevap geldi aklıma :D

Soru: Malazgirt Savaşı nın önemini yaznınız:

Cevap: Malazgirt Savaşı önemli bir savaştır. Alpaslanın orduları düşmenlerı yenmiştir. Anadolu kapıları Türklere açılmıştır. Çok çok önemli bir savaştır :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İkinci resme bayldım ya :D Mina yı çizmiş resmen öğretmen olsam tam puan verirdim :D

Böyle bir kitap vardı bir öğretmen anılarını yazmıştı.. Adını unuttum kitabın  :huh:

Ama her öğrencinin Tarih sınavında verdiği klasik cevap geldi aklıma :D

Soru: Malazgirt Savaşı nın önemini yaznınız:

Cevap: Malazgirt Savaşı önemli bir savaştır. Alpaslanın orduları düşmenlerı yenmiştir. Anadolu kapıları Türklere açılmıştır. Çok çok önemli bir savaştır :D :D

Her Osmanlı-Rus savaşında ki klasik cevap :D

-Rusların sıcak sulara inme politikası... Ne politika be ,bütün savaşların nedeni bu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.