Jump to content

Sınavlarda Verilen Komik Cevaplar

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

Okulda 6-cı sınıfda okuyordum.sınıf arkadaşımnan konuşuyorduk gizlinden arka sıralarda öğretmen bizi fark etdi.öğretmen bana ayaka kalkmağımı söyledi (şimdi yandım öğretmen bana soru verecek cevab vermesem hem rezil olacam hem de düşük not alacam fena yakalandım.)soruyu verdi alban tarihini kim yazıb?.(yok hayır olamaz ismi tam hatırlamıyorum .kalbim hızlı şekilde döyünüyor kendimi itiriyorum heyacan tavan yapdı )öğretmen cevabım :mustafa sandal aslında cevab musa kalankatlı olmalıydı.bütün sınıf bana güldü dayanmadan 1 saat hatta hiç zaman gülmeyen tarih hocam bile gülmekden kendine gelemedi .şarkıcı mustafa sandal nerden aklıma geldi yaaaa.... .bu kadar rezil olmamışdım tam bir gerizekalıyım fakat öğretmen cevabı doğru olarak kabul etdi buda iyi tarafı:wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir keresinde tarih sınavında hoca ''Kadının Görevleri Nelerdir?'' diye sormuştu, (Kadı'nın olması gerekiyor) evi temizlemek, çocuk bakmak falan yazmıştım :D Bilerek yazdım çünkü tarihim iyidir diğer

Edebiyat sınavında hoca "bu romanda karakter sevgilisinin portresini çizerken ona ne diye seslenmektedir?" diye sormuş ben de "kıpırdama" yazmıstım. Meğer kleopatra diye cağırıyormuş kızı kamil..

• 1 ay sonra...

Hoca lisedeyken bir keresinde edebiyat sinavinda Ilyada kitabindan bir soru sormustu ama kitap 500 kusur sayfaydi ve siir seklinde destan oldugu Icin bir halt anlasilmiyordu. Ben de okumadim kitabi tabi. Sinavda Hektorla Asil dovusmek icin karsilastiginda Hektor Asile me demis onu sormustu. Ben olursem cesedimi aileme gotur demismis. Truva filmini izleyip uyaniklik yapanlar hep dogru cevap vermis. Ben de bilmedigim icin Lutfen beni oldurme demistir diye yazmistim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.