Jump to content

2013 Yılının En İyileri

3n4bL3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar, Geçen yılın en iyilerini sizlerle paylaşmak istiyorum. A'dan Z'ye tüm kategorilerden derlenen bu güzel çalışmayı incelemenizi tavsiye ediyorum.   En İyi TV Animeleri (Top 10) Sh

Shingeki no kyojin çoğu alanda etkili olmuş.2014'te animeside çıkarsa bu yılda ödülleri alabilir belki

Shingeki No Kyojin ve Psycho-Pass kendilerini bolca göstermiş.Steins;gate'de bunlardan aşağı değil. Ben Shingeki No Kyojin'den çok yeni sezonu çıkacak Psycho-pass'ın yine ödüllerin çoğunda adı geçeceğ

Üç yerden girmiş listese Steins;Gate, Okabe yine favorim :D

• Mamoru Miyano

Bunu da Okabe olarak sayarsak 4

Buradan da Mayushi olarak sayarsak 5 diyebiliriz sanırım? :D Bu arada satellizer, bu da benden sana hediye :P Hanazawa'nın ses vereceği sıradaki karakter.

1526873_784278564919888_61773308_n.png

aa doğru Mayushi aklıma gelmedi bu sene Kana Hanazawa'nın seslendirdiği karakterlerden :D Kotonoha no Niwa'dan Yukino ve Freezing'den Rana Linchen vardı aklımda bitek.

o attığın karakter hangi animeden ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sıralamada hepsini izlemedim(daha sonra inş. :))  ama genede sıralamada olması gereken bir kaç tane var gibi ?

Yahari Ore no Seishun....

Date A Live

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next { özellikle }

Gin no Saji çok az bölümü olsada harika bir anime

Servant x Service güzel denilebilecek bir anime :D

bunlar başlıcaları heee daha devam edenler var zaten liste devam edenleri almamış onlardanda daha çok var gibi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aa doğru Mayushi aklıma gelmedi bu sene Kana Hanazawa'nın seslendirdiği karakterlerden :D Kotonoha no Niwa'dan Yukino ve Freezing'den Rana Linchen vardı aklımda bitek.

o attığın karakter hangi animeden ?

Mekakucity Actors. Bu nisan çıkıyor. Karakterin adı Mary. Hatta bir tanıtım videosu vardı Hanazawa için

Burada biraz somurtkan çıkmış. İlerde çok dram var ondandır :D Anime için FC bile kurdum :P imzamda linki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.