Jump to content

Naruto Shippuuden Şubat 2014 Programı

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

animeyi 2015'e kadar uzatmak için ellerinden geleni yapıyorlar :cheer2-onion-head-emoticon: . 

aslında böyle yapmaktansa naruto bittikten sonra her kişinin geçmişini konu alan animeler yapılabilir. sanuçta senjular, jiraiya, minatoi uzumaki klanı vs şeklinde parça parça veya hepsinin bir anlatıldığı bir anime :hell-yes-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:  :embarrassed2-onion-head-emotico  :embarrassed1-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animeyi 2015'e kadar uzatmak için ellerinden geleni yapıyorlar :cheer2-onion-head-emoticon: . 

aslında böyle yapmaktansa naruto bittikten sonra her kişinin geçmişini konu alan animeler yapılabilir. sanuçta senjular, jiraiya, minatoi uzumaki klanı vs şeklinde parça parça veya hepsinin bir anlatıldığı bir anime :hell-yes-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:  :embarrassed2-onion-head-emotico  :embarrassed1-onion-head-emotico

2015 mi ? iddiasına girelim mi? en azında 2017 :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu animenin fillerindende bıktım ha                                           

Bide bu animenin fillerinde çok saçmalıyolar abi tamam bunda işi ciddiye alırlar kesin ama o edo tensei kısmı neydi ya yine onun gibi olursa oha diycem o hava kontrol eden kızdanda nefret etmiştim şimdi uzatcaklarda uzatcaklar off of yok anlamadımki tam bölümler epic olmaya başlıyo atraksiyon başlıyo hemen filler bıktım ben abi hele naruto ilk sezon neydi be daha söyleyeceklerim var ama neyse bunun fillerini sevmiyorum abi..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aga çok filler veriyolar. tam hikayenin gidişatına kendimizi kaptırıyoruz. hooop geçmişe dönüşler, eskilerden göstermeler. haliyle sıcak sıcak aldığımız heyecanı soğutuyor sadece. o pain vs naruto lu bölümler neydi be. keşke o tarz saheneler fillersız geri gelse.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk başlarda karakterler hakkında evet geçmişlerini merak ediyordum ama artık geç kaldılar. Zerre umrumda değil artık ne hayatları ne olayları. Üstte yazanlar doğru yazmış. Aksiyon, atraksiyon savaş derken, böyle gaza getiren olaylar görürken, bir anda Filler! İnsanı soğutuyorlar resmen. Hafta da 20 dakikalık bir bölüm yayınlıyorlar.
Filler olmayan bölümlerinde; gereksiz konuşmalarıyla, gereksiz flashback'leriyle 15 dakikayı dolduruyorlar.  <_<
 O kadar flashback'de bir adam akıllı birşey göstermiyorlar.

Youtube'da Fan'lar tarafından hazırlanan AMV'ler bile daha ilgi çekici geliyor.  <_< 

Tiger Woods'a atar yapan abi gibi hissettim şuan kendimi...  :D 

Hele o son bölümlerde 345-349 obitonun kunai saplamasını 10 kere gösterdiler, kaya altında ezilişi 20kez... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu filler ne zaman son bulacak merak ediyorum, hani güç serisi gibi bir seri gelse tamam diyeceğim ama bıktım, zaten fillerdeki hatalarda cabası

önceki fillerde minatonun ölümünde kakashi ve gai'nin sesleri ergin, son fillerde çocuksuydu, o 2 ihtiyarın(3.hokage ve danzonun arkadaşları olan) 15 yıl boyunca çökmeden ve gencelmeden kalışından bahsetmeyeceğim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.