Jump to content

Naruto Shippuuden Şubat 2014 Programı

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Kakashi Shippuuden…

Geçen ay AnimeFantastica okurları animenin uzun bir süre Kakashi’nin geçmişine odaklanacağını öğrenmişlerdi. Dolayısıyla şubat ayında Naruto Shippuuden Anbu Kakashi bölümleriyle devam edecek. Ancak bu doldurma bölümlerin daha önceki doldurma bölümlerden farklı ve manganın hikayesini destekleyecek şekilde olacağının altını çiziyor serinin yönetmeni Hayato Date.

GibFcvY.jpg

Hikaye bölümünün başından beri “1000′in üzerinde ninja tekniğini kopyalamayı başaran senpai” şeklinde bahsedilen Kakashi ile birlikte Yamato ve Orochimaru gibi karakterlerin de geçmişlerinin işleneceğini görüyoruz önümüzdeki dönemde. Mart ayı ise Yamato’yu konu alan özel 2 bölümle birlikte başlayacak.

Naruto Shippuuden Şubat 2014 Bölüm Listesi:

13 Şubat: Naruto Shippuden 350 – Minato’nun Ölümü

20 Şubat: Naruto Shippuden 351 - Hashirama’nın Hücreleri

27 Şubat: Naruto Shippuden 352 - Orochimaru’nun Firarı

6 Mart: Naruto Shippuden 353-354 – Tenzou Adlı Çocuk

Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından bazı değişiklikler yapılabilir. Kakashi: Shadow of the ANBU Black Ops hikaye bölümüyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

scR5.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangayı destekleyecek ne kaldı bu kakashi ve anbu olaylarında, yeme beni yönetmen, burada sadece orochimaru'nun geçmişini merak ediyorum, neden yasak teknikler ile kafayı bozduğunu, gerçi jiraiya bir yerde ailesinin konoha tarafından katledilmesinden sonra oroçinin kafayı yediğini söylüyordu ve bunun için onu suçlayamam diyordu, ipuçlarını veriyordu yani

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime ile manga arasında 2 sene var hâlen fiil veriyorlar 2014 te manga biter ama anime 2020 ye gider gibi :D bu tabi işin şakası animenin başından beri ilgimi çeken bu naruto nasıl büyüdü yani

Benim babam Hokage ve köyü direk olarak kurtaran bir hokage diğerleride köyü kurtardı ama direk olarak kurtaran ve herkez bana neden kötü davranıyor :)? hani şuan mangayıda takip ediyorum rakip tanrı modunda ve dövüşebilecek adam yok ilgi çekici birşeyde yok yani :D Tek ilgimi çeken

naruto nasıl büyüdü 3-4 bölüm olarak detaylı anlatırlarsa 2 senedir ilk defa narutodan zevk alabilirim :) spolier yoktur herhalde :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Değişik gözüküyor  :hehe-onion-head-emoticon: Güzel bölümler olacağını umuyorum  :embarrassed4-onion-head-emotico Özellikle Orochimaru'mun hayatını çok merak ediyorum  :admire2-onion-head-emoticon: Hadi bakalım bekleyelim ve izleyelim bir şey kaybetmeyeceğiz sonuçta :D  :happy-onion-head-emoticon:  :evil-smile-onion-head-emoticon:  :embarrassed3-onion-head-emotico 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.