Jump to content

2013 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2013 YILI TÜRKANİME FORUM ÖDÜLLERİ   Ohayyoğğğğ Minnaaa,   2013 yılını geride bıraktık ama nasıl bıraktık, bir tür anket yapılması için rica geldi -_- pek rica değildi resmen üstüme attı pehh &lt

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi =Ilithya,AmyGirl     2-Forumun en geyiği =Hazado (bir vakitler Paprika ile Zeynep (: ) idi   3- Forumun en aktif üyesi =Bunu yazmıyorum çünkü yaklaşık 8-10 tane k

Ne güzel imzalar var lan harbiden. Benim imza arayacak zamanım yok valla. :(  Çok fazla soru var ya valla üşendim ama bir daha cevap verecek vakit bulamayabilirim. Hazır pcyi boş bulmuşken cevaplayay

En güzel imzada olaydı eyiydi  :D

10'ncu soruya ekleyebilirsin, seçmeli bir soru

Kr11O3.gif

konuyla alakam yok sadece bu kawaii gifin hangi animeden olduğunu öğrenmek istiyorum. lütfen bilen biri söylesin hemen izlicem! Arigatouu!

Jewelpet Sunshine - Mizushiro Kanon > burası anime sorma yeri değil, bir daha ki  sorular cevaplanmadan direk silinecek ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi =Ilithyia

2-Forumun en geyiği =Zeynep (:

3- Forumun en aktif üyesi =Hokage_Minato

4-Forumun en şamatacısı =KomşununOğlu

5-Forum da en güzel avatar kimin = -

6-Forum da özlediğiniz üye= -

7-Forum da en suskun üye =Paprika

8-Forum da en iyi Fanclub=Uchiha İtachi FC

9-Forum da en aktif konu =Muhabbet Mekanı

10- Forumun en sapığı=kennet

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi =Ilithya,AmyGirl

2-Forumun en geyiği =Hazado (bir vakitler Paprika ile Zeynep (: ) idi

3- Forumun en aktif üyesi =Bunu yazmıyorum çünkü yaklaşık 8-10 tane kişi var :D üşendim

4-Forumun en şamatacısı =KomşununOğlu

5-Forum da en güzel avatar kimin =Quincy

6-Forum da özlediğiniz üye=Süper Otaku,Witch,Paprika iyi üyelerdi...

7-Forum da en suskun üye = Bir zamanlar bendim :) Şimdilerde 3ira cidden anime dışında bir muhabette göremedim kendisini ve DarkHei

8-Forum da en iyi Fanclub=Minato,Echi,FairyTail,Bıyık Fcleri cidden çok etkinler...

9-Forum da en aktif konu =Şuan ne dinliyorsun ve Muhabet mekanı

10-Forumun en tembeli=Hazado ile benimdir sanırsam :D

11-Forumun en anime muhabetine gelen kişiler=3ira,Quicnyi,Zeynep (:,Free word,Barış D. Baryshx,Songena,Yuuko Aika ve LeornKayn(ben oluyorum :) )

12-Forumun en çok çıkış yapanları ve düşenleri :D =Zeynep (: kendisinde eskiye nazaran bir gerileme görüyorum bu gerilemede Paprikanın forumundan uzaklaşması etkili gibi fakat bu son konusu tekrardan kendisini hatırlattı :P :)...Hazado genel kültür konuları açıp bir anda forumda hit olmaya başlıyacak konularla uğraşmaya başladı...Songena ilginç Fc ve konu açımlarıyla yükleşe geçen bir başka üyemiz dikkatli üzerine çekmeyi başardı fakat ardından istikrarını kaybetmiş olmalı ki yeni konular göremez oldum...Hokage_minato çok uzun süredir zirveye oynuyor çok sağlam bir çıkış yaptı neredeyse her konuda görmek mümkün...Ogeday ve -Estable forumdan biraz el çekmiş gibiler forumda sesizliğe düşenler arasındalar...Daha aklıma gelmiyenlerde vardı onlar için özür diliyorum şuan aklım biraz durgun :D

13-Forum en iyi imzaları=Amygirl Skadi ve Quincy

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.