Jump to content

2013 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2013 YILI TÜRKANİME FORUM ÖDÜLLERİ   Ohayyoğğğğ Minnaaa,   2013 yılını geride bıraktık ama nasıl bıraktık, bir tür anket yapılması için rica geldi -_- pek rica değildi resmen üstüme attı pehh &lt

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi =Ilithya,AmyGirl     2-Forumun en geyiği =Hazado (bir vakitler Paprika ile Zeynep (: ) idi   3- Forumun en aktif üyesi =Bunu yazmıyorum çünkü yaklaşık 8-10 tane k

Ne güzel imzalar var lan harbiden. Benim imza arayacak zamanım yok valla. :(  Çok fazla soru var ya valla üşendim ama bir daha cevap verecek vakit bulamayabilirim. Hazır pcyi boş bulmuşken cevaplayay

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi =Hokage_Minato  diyebiliriz

2-Forumun en geyiği =Bu konu tartışmalı aslında karar vermek zor fakat ben SiyahBeyaz diyorum gayet kaynak biri

3- Forumun en aktif üyesi =Zeynep-neechandır

4-Forumun en şamatacısı =Bunada Songena ve -Estable diyorum

5-Forum da en güzel avatar kimin = Tabiki benim

6-Forum da özlediğiniz üye= Paprika

7-Forum da en suskun üye =Bence kurucu Halil Karahan :D 

8-Forum da en iyi Fanclub= Tabi ki Ecchi FC

9-Forum da en aktif konu =Muhabbet mekanı

10- Forumun en delisi ? Bu da ben 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi = Ezgi (nick'ini unuttum :D) / Emel abla / Amygirl  

2-Forumun en geyiği =Bir zamanlar ah ah çok ekşin davranırdım ama artık bizde geçti gençlere bırakıyoruzda valla hiç bir fikrim yok :D 

3- Forumun en aktif üyesi = 

4-Forumun en şamatacısı = Bir zamanlar ah ah çok ekşin davranırdım ama artık bizde geçti gençlere bırakıyoruzda valla hiç bir fikrim yok :D 

5-Forum da en güzel avatar kimin = Avatarda anlaşak o benimki arkadaş daha ne olsun 

6-Forum da özlediğiniz üye= Ben özlemem severim ama yani eskileri özledim ya Ogiyi onu bunu sunu isimlerini unttum la :D 

7-Forum da en suskun üye = Theia Kaya efendi :D

9-Forum da en aktif konu = Şuan ne yapıyorsun 

10- Forumun en gereksizi  gereksiz / cem :D 

Not: Ne nankör insanlarsınız Ecchi fc diyen yok nerdeyse arkadaş 60 Bin kişi doya doya bakmış diyen yok ayıp la valla ayıp emeklerime yazık ya o kadar resim attım bakın diye cok yazık...

Hanzo +1 :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi = Ezgi (nick'ini unuttum :D) / Emel abla / Amygirl  

2-Forumun en geyiği =Bir zamanlar ah ah çok ekşin davranırdım ama artık bizde geçti gençlere bırakıyoruzda valla hiç bir fikrim yok :D 

3- Forumun en aktif üyesi = 

4-Forumun en şamatacısı = Bir zamanlar ah ah çok ekşin davranırdım ama artık bizde geçti gençlere bırakıyoruzda valla hiç bir fikrim yok :D 

5-Forum da en güzel avatar kimin = Avatarda anlaşak o benimki arkadaş daha ne olsun 

6-Forum da özlediğiniz üye= Ben özlemem severim ama yani eskileri özledim ya Ogiyi onu bunu sunu isimlerini unttum la :D 

7-Forum da en suskun üye =Aziz abi bu halil abi en azından az çok yazıyor ama aziz abi ajan ajan :D 

9-Forum da en aktif konu = Şuan ne yapıyorsun 

10- Forumun en gereksizi  gereksiz / cem :D 

Not: Ne nankör insanlarsınız Ecchi fc diyen yok nerdeyse arkadaş 60 Bin kişi doya doya bakmış diyen yok ayıp la valla ayıp emeklerime yazık ya o kadar resim attım bakın diye cok yazık...

Bende özledim Eren bu cuma Face'e gir sohbet edelim ya da yarın akşam üstü saat 5 gibi de olur :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.