Jump to content

AnimeTürkİndir (Anime Download Sitesi)

frondal

Önerilen İletiler

Rica etsem sitenizde bizim sitenin duyurusunu yaparmısınız. Sitemiz anime bölümlerini animeci kardeşlerimize ulaştırarak bilgisayarlarına indirmelerini sağlıyor indirme hızı da gayet iyidir. Burada hiç bir şekilde kar amacı gütmüyoruz Animeci arkadaşlarımıza anime bölümlerini hızlı bir şekilde bilgisayarlarına indirmesini sağlıyoruz ve Türkiye de Anime'nin gelişmesini ve herkesin bilmesini istiyoruz. Şimdiden çok TEŞEKKÜR ediyorum...

http://www.animeturkindir.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Rica etsem sitenizde bizim sitenin duyurusunu yaparmısınız. Sitemiz anime bölümlerini animeci kardeşlerimize ulaştırarak bilgisayarlarına indirmelerini sağlıyor indirme hızı da gayet iyidir. Burada hi

nedense yayınladığınız animeleri kendiniz çevirmişcesine yayınlıyorsunuz fansub belirtmeniz lazım...

Bunun yerine konu başlığını değiştir olsun bitsin :D   Bir kereye mahsus yapılabiliyor diye biliyorum

Sitemiz daha yeni o yüzden sizden böyle bir istek de bulunduk direk site ismini de yazmak istemedik... eğer duyuru olarak paylaşırsanız bizim için çok iyi olur maksat insanlara animeyi sevdirmek... Not: Konuyu direk silersiniz diye düşündük aslında reklam olmasın diye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Konunun başlığını değiştirdim ayrıca yanlış yere açmışsınız konuyu "Diğer Topluluklar" bölümüne taşıdım.

Size bir kaç sorum olacak.

1) Paylaştığınız animelerde herhangi bir sitenin logosu bulunmaktamıdır?

2) Aldığınız bölümleri fansub gruplarından izin alıpta mı paylaşıyorsunuz?

3) Aldığınız çevirileri çeviren kişiden izin alıptamı paylaşıyorsunuz?

4) Encodeyi sizler mi yapıyorsunuz?

Haber panosuna yazıp yazmamam konusunda kararsız kaldım... bilemiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1) Paylaştığınız animelerde herhangi bir sitenin logosu bulunmaktamıdır?

CEVAP: Paylaşmiş olduğumuz animeler de indirmiş olduğum sitenin logoları vardır. Çünkü biz paylaştığımız animeleri fansub sitelerinden ve anime izleme sitelerin upload ediyoruz.

2) Aldığınız bölümleri fansub gruplarından izin alıpta mı paylaşıyorsunuz?

CEVAP: Genellikle fansub gruplarından izin alıyoruz.

3) Aldığınız çevirileri çeviren kişiden izin alıptamı paylaşıyorsunuz?

CEVAP: Biz çeviri almıyoruz direk düzenlenmiş ve çevirisi yapılmış videoları paylaşıyoruz. Editleme yapmıyoruz internette bulunan o seri için en iyi bölümleri direk sitemizde paylaşıyoruz.

4) Encodeyi sizler mi yapıyorsunuz?

CEVAP: Hayır.

Bizim sitemiz sadece aracıdır videolardaki logolar ve çevirmen isimlerini kesinlikle silmiyoruz çünkü o videolarda büyük emek olduğunu biliyoruz .

nedense yayınladığınız animeleri kendiniz çevirmişcesine yayınlıyorsunuz fansub belirtmeniz lazım...

En kısa zaman da fansub ve videonun nereden tedarik edildiği anime serilerine eklenecektir.

Daha indirilenler açılmadı şayet 480-720p civarında ise tadından yenmez bir site olmuş ellerinize sağlık.

Görüntü kalitesi olarak genelde 480P kullanıyoruz 720P boyutu büyük olduğu için sunucuda fazla yer kaplıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Logodan kastım bizim sitemizden idm yle felan indiripte koymaktı :).

720p tercih etseydiniz daha iyiydi :(.

Panoya ekledim konunuzu, paylaşımlarınızda fansublardan izinli yaptığınızı söylediniz diye ekledim^^. Sorumluluk kabul etmem ^_^

Edit: Panodan kaldırdılar :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.