Jump to content

Blade&Soul Anime Oluyor

ARE-YOU-SURE

Önerilen İletiler

Oyununu uzun zamandır bekliyorum bu yeni yılın başında eu serverinin çıkış tarihini belirteceklerdi ama daha ses seda yok.Oyunda erkek karakterler var animesinde olur mu bilemiyorum.

Oyunun kore serveri aylık ücretli ama gecen yıl açılan çin serveri aylık ücret gerektirmiyor oynamak veya görmek isteyen olursa yardımcı olurum tabi, Türkiye'den 400 ping den aşa oynamak mümkün değil tabi,

Oyunu suan çinde aktif 14 milyon kişi oynuyor.ve 240 adet server var :) bukadar cok kişinin oynadığı oyuna bir anime olmazsa olmaz.

Bana Yardim edermisin Oyunu nu Oynamak istiyorum amma nasil yukleyecegimi nasil  baglanacagimi felan bilmiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oyununu uzun zamandır bekliyorum bu yeni yılın başında eu serverinin çıkış tarihini belirteceklerdi ama daha ses seda yok.Oyunda erkek karakterler var animesinde olur mu bilemiyorum.   Oyunun kore ser

Blade & Soul un resmi web sayfası cuma gününden itibaren animenin birinci tanıtım videosunu yayınlamaya başladı.         Orijinal Blade & Soul MMORPG'nin hikayesi: Yüksel. Savaş. İnt

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.