Jump to content

Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(

Gin***

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

seinen serilerde bahsettiğin ana karakter tipinden çok az var. bi de resmen Lelouch'u tanıtmışsın altta yazdıklarınla, ama heralde şimdiye kadar izlemişsindir Code Geass'i :D

bende bu durumdan çok rahatsızım bu nasıl bi ezikliktirya    bkz:Mirai nikki: yukki

Evet arkadaş çoğu kişinin sevmediği birşey bu bence.5 senedir anime izliyorum Çoğu animede baş karakterler aşırı ezik artık bu japonların özündenmi kaynaklanıyor bilmiyorum ama bana göre bence bi baş

İyi de ideal baş karakterin için sıraladığın 7 maddenin 6 sı bir çok baş karakterde var... Benim dediğim şey davranış için de geçerli... Mirai Nikki örneği vermişsin. Yukki beni son 4 bölüme kadar fıtık etti. Ha şu da var cidden ezik bir karakter ama bu mangakanın kararı.. Bilmiyorum yani sıradan bir ortam günlüğü tutan çocuğun başına öyle bir olay ve öyle manyak bir Yuno gelse herhalde soğukkanlı davranıp hemen adaptasyonunu sağlayamaz.. Biraz empati ile alakalı bir şey.. Ya da Deadman Wonderland daki Ganta mıydı adı o çocuk için de geçerli ki adı üstünde ÇOCUK....

Yuno bana gelse kendimi seve seve kestiririm ona bebeğim benim <3 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence burada anime baş karakterlerinin ezikliği değil,kızların çok saf olmaları.Baş karakterler kendini geliştiriyor sonradan güçlü olabiliyor.(Buna Yukki de dahil.her ne kadar fazla güçlenmese de)Kız karakterler gücü geç zekası da yok ki bazı animelerde.(Uzun serilerde olmuyor kısa serilerde çoğu.)Ya tamam çok yazdım bitireyim ben bunu.:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nedense Japonlarda anlayamadığım bir klişe sevdası var, her animede olmasa bile çoğu animede dediğiniz gibi ana karakterde sürekli bir eziklik, çekingenlik söz konusu, ve belli bi süre sonra bu durum ağızda limon tadı bırakmaya başlıyor malesef. Animenin başından power-up'ın dibine vurmuş bir karakter görmek istiyoruz! :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.