Jump to content

İngilizce için dizi ?

Herç

Önerilen İletiler

The simpsons ı seyredebilirsin :)

Sonraaa hint filmlerinde kullanilan ingilizce hep anlasilabilirdir

Ama genel itibari tüm çizgi filmler cümle kalıplarına uyar kelimeler tam duyulur :)

Avatarın iki serisini de seyredebilirsin mesela

Not: ortalamayi 2.0 in ustune cekiyim seneye erasmusla bosna hersekteyim erasmusu da dusun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ben İngilizcemi Naruto yu ve birkaç animeyi Avrupa kanallarında izleyerek geliştirmiştim :)

Eğer bu işe yeni başlayacaksan işe dizilerden çok çizgi filmlerden başlamanı tavsiye ederim... Hitap ettiği yaş grubu belli olduğu için çizgifilmlerin dili daha sade..

Kyle XY ı ben de tavsiye ederim bunun dışında :) Bir de Prison Break i de onu izlemişsindir gerçi :D Bir kaç isim daha verirdim ama onları internette bulamıyorum ben de tekrar izlemek istiyorum ama  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Bence sitkom dizileri izle ama baştan tekrar tekrar izle ki iyici pekiştirebilesin daha sonra uzun dizi,film izleyebilirsin.

sitkom, ingilizce: situation comedy yani "durum komedisi" olarak anılan kısaca sitcom veya sitkom olarak türkçe'de kullanılan, radyo çıkışlı ve günümüzde televizyonda yaygınca gördüğümüz program türüdür. sitkomlar genellikle bilindik alanlarda örneğin, ev ve işyeri gibi alanlarda geçer. sitcomlar bazen çizgi film halinde olabilir. the simpsons buna örnek verilebilir.

- (the big bang theory) how i met your mother
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.