Jump to content

One Piece Teoriler ++ [D. ve D. nın Arzusu]

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çok ilginç ve Sağlam teoriler manga okuyucuları daha iyi kavrayacaktır. E.Oda ya Teşekkürler.. Teori 1 "D." ve "D.'nin Arsuzu" Adında Yabancı Bir Forumdaki Kişinin Teorisinin Türkçeleştirilmiş Hali

1. teori en yakın olanı ama 2. teoride zoro ile nami baglantısı kadar saçma birşey okumadım yani göstermiş oldugu kanıtlar(kanıt olarak sayılması imkansız şeyler) mantıksız tek mantıklı olan naminin kolyesi ve zoronun küpesi digerleri çok saçma yok efendim kolayı aynı anda içiyormuş kolları kalkıkmış birinin inikmiş birinin kalkıkmış fln nami tanrıya inanıyor zoro inanmıyor diyo o zaman ne baglantı oluyo onuda anlamadım yani okumak zaman kaybıydı o nami zoro teorisini

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence D o yok olan ülkenin adının kısaltması. Benim düşündüğüm hazineye ulaştıklarında ya savaş çoktan başlamış olacak yada anında başlayacak. İki olay birbiriyle iç içe olacak. Savaşın ortasında onu durdurmak için gerçekleri arayabilirler yada gerçeklerin bulunması savaşın sebebi olabilir. Bu noktada hayranları isyan ettirecek bir yada iki ölüm olabilir. Mihawk, Garp, Aokiji gibi önemli karakterlerin taraf değiştirmesi de muhtemel. Savaşın önemli bir noktasında Dragon ve devrimciler de olaya katılacak. Sonra bir süre geçmişte geçiririz büyük ihtimal :D Sonra büyük boss ortaya çıkar. Luffy dövüşten sonra uzun bir zaman bilinçsiz bir şekilde yatakta yatar. Sonra diğerleri onu ziyaret ederlerken uyanmış, açlıktan yatağı filan kemirirken bulur. Luffy Devasa bir kalabalık tarafından alkışlanır filan. İlk bölümün başında Roger ı tanıttığı şekilde Luffy i tanıtır. Bu da benim teori. Pek ciddiye almayın, aklıma geleni yazdım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

1. Teori cidden çok mantıklı. Okurken heyecanlandım. Ve bende teori okumadan OP'nin ne olduğunu fark ettim ama tam olarak kıta anlamında değilde tüm Ponelerin birleşmesinin ve gizli tarihin açığa çıkmasıyla, tarihin tek parça anlamınagelmesini fark ettim. Bu yüzden o 1. teori, teori gibi değilde gerçek gibi geliyor. Mesela Naruto'da Tobiyi hatırlayın. Obito diyordu millet, ama gerçekten Kakahsi ile Tobi karşılaştırması yapınca ortaya çıkıyordu bağı.

2.ciyide okurken heyecanlandım ama ZoroxNami alakasız geldi, aşk bakımından... Kardeş veya akraba çıkarlarsa neysede. Bende 2.ye şunu diyebilirim madem Zoro, Nami birbirine yakın tutulmuşgözüküyorsa neden o zaman Zoro'nun Robin'i kurtarmak için öne atıldığınıgöremiyoruz. Çoğu Arcta fark ettim ve çoğu bölümdede yanyanalar... Ve bunun gibi( ZoroxRobinciyim ama çok fark ettim bunu animede)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

Bende Kendi Dusuncemi Sunmak istiyorum baya kisa olucak ilk basta

Acaba 3tane antik silah vardir degil mi ? Ve bu antik silahlarin 2sinin ne oldugu biliniyor

Pluton: Bir Gemi

Poseidon: Deniz Krallarini Hukmeden Bir Deniz kizi prensesi

Peki ya Uranus ?Acaba uranus bir kac kisiye dagitilmis bir silah olabilir mi ? D. olabilir mi ? Neden olmasin ki degil mi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.