Jump to content

Hoşça Kal Toriko


Skadi

Recommended Posts

Uzun bir seriye daha veda.


FBaD01a.jpg


Dragon Ball Kai’nin geri döneceğini paylaştığımız haberimizde anime serisinin Toriko’nun yerine başlayacağını ve Toriko’nun muhtemelen yayından kaldırılacağını bildirmiştik. Resmi açıklama yeni yapıldı ve Toriko anime serisinin sonlandıracağı duyuruldu. Animenin son bölümü tahmin ettiğimiz üzere 30 Mart’ta yayınlanacak.


Nisan 2011′de başlayan Toriko, 3 yıllık bir anime serisi olacak ve böylece uzun bir shounen animesi daha son bulmuş olacak.


AnimeFantastica


Link to post
Share on other sites

takip etmediğim için pek üzülmedim. ama şöyle bi durum da var; One Piece - Naruto - Toriko gibi 3 devam eden serinin yanında Fairy Tail ve Dragon Ball tekrar başlıycaktı. izleyici kaybetmemek için en az izlenenlerin yayından kaldırılması normal bi durum. aynı yayın saatine konulan diziler gibi, her kanal çok izlenen dizisini başka kanalın çok izlenen dizisinden farklı güne koyar ki rating bölünmesin.

Link to post
Share on other sites

Üzüldüm açıkcası ya. DB Kai -o konuda pek umudum olmasa da- umarım ilk serinin ya da Z'nin tadını yakalar da bi nebze bastırır. Arada sırada baktığım bi' seriydi Toriko. O kadar söylememe rağmen çevirisine yine de ağırlık verilmedi ne yazık ki... Bu şekilde harcanan ya da geç keşfedilen çok seri var maalesef. Ve aynı şekilde televizyon şirketleri tarafından kaldırılan kaliteli seriler de... Gintama gibi... Ağız tadıyla adam akıllı seri izletmiyolar resmen.  <_<

Sonraki bölümlerinde bozmuş mudur ne yapmıştır Toriko bilmiyorum, mangasının çok güzel gittiğini bolca işitiyodum halbuki, fakat benim gözümde, izlediğim bölümler dahilinde, yanında FT'nin esamesi bile okunmayacak bi' seridir. Umarım devamı gelir... :(

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.