Jump to content

Konnichi Wa

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

hosbulduk

Umarım *-*

Merhaba ben Uğur 14 yaşındayım

En sevdigim isim Zeyneptir bayılırım :3 <3

8.ci sınıfım ( nani shitendat teme.... )

Neyse boyum 1.78 en sevdigim karakter ise murasakibara atsushi

En sevdigim anime kuroko no basket en sevdigim manga ise Death Note forum icin cok fazla parlak fikir ve konulara sahibim umarim beni seversiniz *^* *hug*. Hobilerim basketbol oynamak ve manga okumaktir. En sevdiğim şarkı ise budur iyi forumlar ^_^ Adanada oturuyorum yuregir ilcesindenim.

hoşgeldin  uğur bende ayhan lise 2yim kardeşim KNB güzel animedir :D neyse şmdi sana bi sitemim var ben lise 2 ye gidip 170 kaldım sen 8. sınıfta 1.78 lanğğ neden tüm tanıdıklarım benden uzun çıkıyo :D 170 kısa bi boy değil aam ben niye kısayım :D  :crying2-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hate-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin  uğur bende lise 2yim kardeşim KNB güzel animedir :D neyse şmdi sana bi sitemim var ben lise 2 ye gidip 170 kaldım sen 8. sınıfta 1.78 lanğğ neden tüm tanıdıklarım benden uzun çıkıyo :D 170 kısa bi boy değil aam ben niye kısayım :D  :crying2-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  :hate-onion-head-emoticon: 

vjfjfjdjwjwuquajdjgj hormon-desu *-*
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.