Jump to content

Vampir Öpücükleri / Kan Akrabaları

arihanu

Önerilen İletiler

Vampir Öpücükleri 1-2-3 serisi ve bir çok aronas yayın evinin manga kitapları bursa'da BKM'de indirime girmiş.Hepsi 5 tl :D . Bkm bursa'da fakat gördüğüm kadarıyla d&r da var.D&r da 9 tl olması kötü ama...

Resmi ekleyen

Vampir Öpücükleri 1 Kan Akrabaları

Arka Kapak Yazısı

Gotik kız Raven ve onun vampir erkek arkadaş'ı Alexander'ın kesinlikle ihtiyaç duyacakları en son şey gece vakti bir belaydı, hem aşklarını yaşarlarken.Dehşet dolu anlar Raven ve Alexander'in mezarlıkta yeni kazılmış dört mezar ve içlerinde dört boş tabut bulmasıyla başladı.Dullsville kasabasının ıssız mezarlığında konaklamaya başlayan bir vampir çetesinin liderliğini, kan emici kuzeni Claude Sterling'in yaptığını öğrenmek Alexander'ı şak etmişti! Claude ve onun saldurgan vampir çetesi, çiftimiz için sürekli yeni sorunlar çıkarıyordu, özellikle Raven onları gün ışığında aklına en son gelebilecek yerde karşısında buldupunda.Claude ve onun çetesi Dullsville'de ne yapıyor yada neyi arıyor olabilirdi?

ben şahsen beğendim, Bursa'daysanız alın derim  ;) ben çizimlerimi geliştirmek için 1. cildini aldım şimdilik...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.