Jump to content

Merhaba :)

Semina'Ygmr

Önerilen İletiler

körüm ve yazma özürlüyüm :D Semina :rolleyes: oldu galiba :ph34r:

Öyle diyen tek sen değilsin :) Önemli değil :D

Hoşgeldiniz, umarım kurallar çerçevesinde güzel zaman geçirirsiniz :ph34r:. Bayan sayısı gittikçe artıyor mu bana mı öyle geliyor -_-.

Bensizlik sana yaramıyor Zeynep Hanım B).(Kısaca özledin mi gız beni :D)

hoşbuldukk :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

körüm ve yazma özürlüyüm :D Semina :rolleyes: oldu galiba :ph34r:

Bizim forum boyle iste. Foruma direkt yasak koymak yerine adminlere "imzalar 400x200den buyuk olmasin" direktifi veriyoruz onlar bosuna ugrasiyolar. ^.^ Hos geldin aramiza mobilden profilini pek gorem

Hoşgeldin :D Ne 16lıklar geldi buraya ah ah 

İsmini kıskandın mı Muko-chan :P Bu arada Hoşgeldin, imzandaki behlül mü, bana mı öyle geliyor muhaha, iğreniyorum dizi oyuncularından ^_^

Hoşbulduk :D Behlül değil çoğu kişi ona benzetir ama :D Vampire Diaries (biliyor musun bilmiyorum) adlı dizide Klaus adlı bir oyuncu :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk :D Behlül değil çoğu kişi ona benzetir ama :D Vampire Diaries (biliyor musun bilmiyorum) adlı dizide Klaus adlı bir oyuncu :)

Bu kızlar niye böyle bilmiyorum :lol: ben daha hiç aah ne güzel kız veya kızlar var diye anime ve dizi bakmadım hayatımda, aklımdan geçmedi bile  :P içerik önemli benim için, tabii klişe olmayacak  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu kızlar niye böyle bilmiyorum :lol: ben daha hiç aah ne güzel kız veya kızlar var diye anime ve dizi bakmadım hayatımda, aklımdan geçmedi bile  :P içerik önemli benim için, tabii klişe olmayacak  -_-

Yani anime veya dizi izlerken hiç bir kızı beğenmiyor musun? :D Bende o kadar takıntısı değilim sadece gülüşü tatlı :3: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.