Jump to content

Merhaba :)

Semina'Ygmr

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

körüm ve yazma özürlüyüm :D Semina :rolleyes: oldu galiba :ph34r:

Bizim forum boyle iste. Foruma direkt yasak koymak yerine adminlere "imzalar 400x200den buyuk olmasin" direktifi veriyoruz onlar bosuna ugrasiyolar. ^.^ Hos geldin aramiza mobilden profilini pek gorem

Hoşgeldin :D Ne 16lıklar geldi buraya ah ah 

hoş geldiiin  ^_^

aa benimde ilk üye olduğum forum burası :D resim yüklemeyi çözene kadar ezgi ablayı ablayı baya uğraştırmıştım  :ph34r:

hoşbulduuk :D

Bende deneye deneye buldum :D Profile müzik eklemede bayağı bir uğraşmıştım :3:

hoşbulduuk :D

Bende deneye deneye buldum :D Profile müzik eklemede bayağı bir uğraşmıştım :3:

denedim ama bulamadım bi siteye yüklemek gerekiyormuş sonra o site hata verip durdu paper child yarışması içindi sanırım  :D video eklemeyi kendim bulmuştum ama :D o işe hiç girmedim  :ph34r:

denedim ama bulamadım bi siteye yüklemek gerekiyormuş sonra o site hata verip durdu paper child yarışması içindi sanırım  :D video eklemeyi kendim bulmuştum ama :D o işe hiç girmedim  :ph34r:

Anladım :D Evet bende bayağı zorlandım işte, program filan indirmen gerekiyor sonra müziği birşeye dönüştürüyorsun öyle öyle sonunda :good-job-onion-head-emoticon:

hoş geldin Semihaaa  ^_^  keyifli mefiyli meyifli forumlar :D duyuru panosu milleti buraya çekiyor :ph34r: ben kimseyle tanışmamıştım çok ezik hissetim leyyn kendimi :unsure:

Teşekkür ederimm hoşbulduk :D O zaman tanıştığıma memnun oldum :rolleyes: Bu arada adım Semiha değil Semina :D Tuhaf kaçıyor ama  :4:

• Forum Admin

Hoşgeldiniz, umarım kurallar çerçevesinde güzel zaman geçirirsiniz :ph34r:. Bayan sayısı gittikçe artıyor mu bana mı öyle geliyor -_-.

körüm ve yazma özürlüyüm :D Semina :rolleyes: oldu galiba :ph34r:

Bensizlik sana yaramıyor Zeynep Hanım B).(Kısaca özledin mi gız beni :D)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.