Jump to content

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

HAKİ (Ambition,İrade Gücü) Haki One Piece dünyasında her canlıda bulunan gizemli bir güçtür. İnsanların ve canlıların sahip olduğu ortak sağduyulardan(yıldırma,gözlem,savaşma ruhu) farklı birşey deği

• 5 ay sonra...

Güzel açıklama olmuş teşekkürler. Bir OP fanı olarak forumda daha fazla konu açılıp tartışılmalı bence gizemler çok mağlum :D

Mangada da ussop da Haki çıktı adam auro dedi bir şey dedi gözlem haki açtı bariz bir nişancı için gerekti zaten umarım diğerleri de yavaş yavaş açar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o haki deil gözlemde hissediyo bunda bildigin duvarın arkasını o mesafeden gördü 

wall hack var ban istiyorum :D

Bilmiyorum bana bildiğin haki gibi geldi ama sanji nin diablo jumplesi gibi ya da zoronun ashurası gıbı ya da luffy g2 s, gibi bir anda olan bir şeyse bilemicem ama bariz hakiydi tabi gözlem haki daha önce hiç öyle gösterilmedi belki de değildir açıklama gelir herhalde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 haki türü hepsi birbirinden güzel silahlar  ama k.haki hakkında tam bilgi yok özellikle iki kral hakisi çarpışınca neler olcak bilinmiyor shanks ve beyazsakal gemide k.hakisi ile saldırdılar birbirlerine bulutlar ikiye ayrıldı ayrıca shanks ilk k.haki kullanınca geminin bazı yerler çatladı temas olmadan hayla gizem k.hakisi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 dır brom yalan söylemez zaten bende inandım farklı haki türleri gelisiyo  (bildigin odaya wall hack ögretmisler kesin türk isi bu )

sen 6 diye bilirsin ama 3 öyle olsa başında söylenirdi zaten rayligh söylerdi bunu (Haki Üçe Ayrılır) veya şuana kadarki dövüşlerde belli ederdi haki türlerini farklı şekillerde kullanabilirsin bu farklı şekillere siz tür diyorsunuz :) neymiş 6 tür haki ? söylersen aydınlancaz.

Kenbunshoku  Busōshoku  Haōshoku bu üç türden başka türmü çıktı benimmi haberim yok acaba siz bu türlerin kullandıkları güçlere farklı isim koyarak haki diyorsunuz manga şuana kadar kullanılan tüm haki türleri bunlar başkası çıkmadı hiç

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4. biliyorum ben sadece oda wall hack usap un hakisi 

:embarrassed3-onion-head-emotico  usopp daha o haki üzerinde kontrol sahibi değil ve o haki Kenbunshoku Haki türüdür bu wiki'dede açıklandı ve mangadada gayet net başka tür yoktur ve bu haki türünü bu arc'da uyandırdı, Kenbunshoku haki ile insanların yerlerini görebilir ataklarını öngörebilirsin aura'larınımı göremiceksin usoppunda gördüğü aura'ydı.. http://onepiece.wikia.com/wiki/Usopp burda haki türlerini ögrenebilirsin. ve bu sayyede tayfadaki 4.haki kullanıcısı oldu usopp

Tayfada Luffy Üç Tür Kullanıyor Sanji Zoro İse iki tür Usopp Yeni bir tür uyandırdı kontrol sahibi değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 tür hakiyi biliyorum  algı hakisi düsmanın atakları yada yapacaklarını görebiliyorsun  bunda bildigin wall hack acıp duvardan vurdu 

ben baktığımda asasıyla nişan alıp fırlatırken hakiyi uyandırıyor ve atıyor o sahne tam anlaşılmıyor çizimden dolayı çoğu kişinin kafası karışabilir animede daha iyi anlarsın zaten farklı tür olsa en başından açıklanırdı 800 bölüm olcak yeni türmü çıkarcak adam burda daha ayrıntılı usopp'un yetenekleri mevcut güncell. http://onepiece.wikia.com/wiki/Usopp/Abilities_and_Powers

Haki'de dahil başka kullandığı şeylerin hakiyle ilgisi yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.