Jump to content

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

HAKİ (Ambition,İrade Gücü) Haki One Piece dünyasında her canlıda bulunan gizemli bir güçtür. İnsanların ve canlıların sahip olduğu ortak sağduyulardan(yıldırma,gözlem,savaşma ruhu) farklı birşey deği

bana sorarsanız zoro da kenbunshoku var ayrıca punk hazardda naminin vücudundayken sanji de kenbunshoku kullanmıyo muydu denize dalıp kin'emon un vücudunu ararken ?

zaten zoro ve sanji 2 tür hakiyide kullanabiliyor.Ve haki kullanıcısı hangi bedene girerse girsin aynı hakileri gene kullanabilir.Çünkü her canlıda haki var reyleing anlatıyor.Sadece bu hakiyi kullanabilmek herkesin harcı değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Yalnız jimbei haki kullanmıyor balık adam karatesi suyu kullanarak yapıldığı için etkileyebiliyor luffyi vs ama hakiye dair bir şey hatırlamıyorum jinbeide

rayleighte 3 çeşit haki var hepsini yapabiliyor

müttefikleri olur özellikle dressrosa arc bunda baya faydalı olacak gibi tek başlarına olmazlar yani muhakkak birçok dostları da yardım eder

luffy kullandığında idam sırasında ace sende de mi demişti bence acede vardı çok net

shanks ve rayleigh de d zaten luffy de her sesi duyabiliyor ama fatihin hakisinde çok iyi. beyazsakal gözlem hakisinde çok usta o biliniyor diğer hakileri de mutlak biliyordur ama bir de potansiyel denilen bir şey var h. hakide luffy hem impel down hem de marinfordda daha kullanamazken bile bilinçsizcede olsa onlarca adamı yere serdi hem de iyi savaşçılardı hepsi beyazsakalın adamları yada denizciydi ve platforma yakındılar. bu konuda luffynin potansiyeli çok yüksek bu kesin zoro bir iki yerde karşısındakini ürpertiyor falan sabaodyde mesela belki onda da vardır ama potansiyeli azdır. yani bence oda senseinin kafasında sadece geliştirmek değil potansiyel farkı da var mutlaka. benim kafama takılan garp ne alemde bu konuda bildiğimiz kadarıyla rayleigh luffynin amcası buggy söylemişti yani o da garpın oğlu. garp bunu mu miras aldı demişti yani o da mı kullanıyor yoksa dragondada mı var ya da luffynin annesi kimse artık oradan mı geliyor orada konu bayağı merak uyandırıcı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalnız jimbei haki kullanmıyor balık adam karatesi suyu kullanarak yapıldığı için etkileyebiliyor luffyi vs ama hakiye dair bir şey hatırlamıyorum jinbeide

rayleighte 3 çeşit haki var hepsini yapabiliyor

müttefikleri olur özellikle dressrosa arc bunda baya faydalı olacak gibi tek başlarına olmazlar yani muhakkak birçok dostları da yardım eder

luffy kullandığında idam sırasında ace sende de mi demişti bence acede vardı çok net

shanks ve rayleigh de d zaten luffy de her sesi duyabiliyor ama fatihin hakisinde çok iyi. beyazsakal gözlem hakisinde çok usta o biliniyor diğer hakileri de mutlak biliyordur ama bir de potansiyel denilen bir şey var h. hakide luffy hem impel down hem de marinfordda daha kullanamazken bile bilinçsizcede olsa onlarca adamı yere serdi hem de iyi savaşçılardı hepsi beyazsakalın adamları yada denizciydi ve platforma yakındılar. bu konuda luffynin potansiyeli çok yüksek bu kesin zoro bir iki yerde karşısındakini ürpertiyor falan sabaodyde mesela belki onda da vardır ama potansiyeli azdır. yani bence oda senseinin kafasında sadece geliştirmek değil potansiyel farkı da var mutlaka. benim kafama takılan garp ne alemde bu konuda bildiğimiz kadarıyla rayleigh luffynin amcası buggy söylemişti yani o da garpın oğlu. garp bunu mu miras aldı demişti yani o da mı kullanıyor yoksa dragondada mı var ya da luffynin annesi kimse artık oradan mı geliyor orada konu bayağı merak uyandırıcı.

ace flashback de çöplük yanarken korsanları bayıltmak için haki kullandı.O sahne dikkatli izlenirse zaten ace in etrafından bir halka genişleyerek yayılıyor

bu arada anlatım bozukluğundan kimi kastettiğini anlayamadım ama luffynin babası ve dedesi hariç hiç bir akraba bilgisi yok amcası ve teyzesi belki hiç yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ace flashback de çöplük yanarken korsanları bayıltmak için haki kullandı.O sahne dikkatli izlenirse zaten ace in etrafından bir halka genişleyerek yayılıyor
bu arada anlatım bozukluğundan kimi kastettiğini anlayamadım ama luffynin babası ve dedesi hariç hiç bir akraba bilgisi yok amcası ve teyzesi belki hiç yok

buggy söylüyor luffynin amcasının rayleigh olduğunu şavaştan hemen sonraki bölümlerde

buggy söylüyor luffynin amcasının rayleigh olduğunu şavaştan hemen sonraki bölümlerde

ace kral hakisini kullamıyor evet o sahneyi biliyorum kullandığı kesin zaten ben birazda kendini bu konuda eğitti mi anlamında düşündüm o an duyunca sende mi dediğinde yani farkında ve bilinçli olarak kullanıyor muydu acaba
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

memleketleri de aynıydı ben çok da komedi amaçlı olduğunu sanmıyorum ama bekleyip göreceğiz bakalım.

Öncelikler rayleigh in soy adı Silvers, Monkey değil  D. si de yok

http://www.turkcraft.com/One_Piece/594/3 burda rayleingh ile luffynin bağlantısı ne diye düşünüyorlar yani akraba olsalarda gorouseki bunu bilmiyor

Marinefort savaşının haberinden sonra zaman atlamasına kadar bütün manga sayılarını okudum arada o videodaki gazete haberide geçti ama buggy ile alvida arasındaki o diyalog hiç olmadı

Yani mangada yokmuş öyle bir sahne

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anladım ben de tersi yönde teoriler okudum bayağı ama mantıksız gelmiyor bana ayrıca one piece de böyle bir ayrıntının komedi olsun diye olacağını zannetmiyorum benim hissettiğim böyle bir bağlantı olduğu. ama bekleyip görelim çok da tartışacak bir durum yok şimdilik. neyse dragonda kral hakisi var mıdır acaba onu merak ediyorum ben ya da varsa potansiyeli ne kadardır acaba 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anladım ben de tersi yönde teoriler okudum bayağı ama mantıksız gelmiyor bana ayrıca one piece de böyle bir ayrıntının komedi olsun diye olacağını zannetmiyorum benim hissettiğim böyle bir bağlantı olduğu. ama bekleyip görelim çok da tartışacak bir durum yok şimdilik. neyse dragonda kral hakisi var mıdır acaba onu merak ediyorum ben ya da varsa potansiyeli ne kadardır acaba 

Kral hakiye kral haki denmesinin nedeni etrafındaki insanlara söz geçirebilme gücüne sahip olması

buda zaten her insanda mevcut ama farklı seviyelerde.Dragon ise yıllardır devrimci lideri olduğuna göre çok büyük ihtimal kral hakisi var

mesela silahlanma hakisi savaşma azminden kaynaklanıyor.Bu gerçek hayattada animedeki kadar olmasada insana güç verir

gözlem hakisi insanın etrafındaki birinin varlığını sezmesinin çok üst versiyonu 

kral hakiside işte yıldırma, emir verme , korkutma gibi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.