Jump to content

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

Ace Red Baron

Önerilen İletiler

Bence ilerde bunlar yine kumayla karşılaşcaklar ve kuma yin e bunları bi yerlere yollucak (Mangada böyle bişey yok sadece fikir) sonra bunlar yine güçlencekler ama artık tüm tayfa 3 haki türünüde kullanıor olacak diye tahmin ediyorum çünkü 10 kişilik bir tayfa anca böyle korsanları kralı olma yolunda ilerleyebilir ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

HAKİ (Ambition,İrade Gücü) Haki One Piece dünyasında her canlıda bulunan gizemli bir güçtür. İnsanların ve canlıların sahip olduğu ortak sağduyulardan(yıldırma,gözlem,savaşma ruhu) farklı birşey deği

• 1 ay sonra...

K.HAKİ'SİNDEN farklı bir güç vardır Roger'de Rayligh'e sormuştu Robin Skypee'de O Altın Taşa O Yazıları nasıl yazdı roger okumayı nerden biliyor diye ? Bilmiyorduk dedi Rayligh Roger 'Herşeyin Sesini Duyma Gücüne Sahip' dedi rayligh Bu K.Hakisi olsa Rayligh Shanks onlar'dada var bu güç ama duyamıyorlar D.lere özel birşey olmalı D. anlamını Bilen Kişi Roger ve tayfasıdır kesin ve Beyazsakal.

Beyazsakal'ın neden K.Hakisi kullanmadıgı Adam büyük hedef Her Dakika K.Hakisimi kullancak elit denizciler için sürekli amiraller saldırıyor S.Haki Modunda olmassa Onu çoktan öldürmüşlerdi aslında her saldırısında Silahlanma hakisi vardı. :) Luffy'nin Hakisi Daha Güçsüz her Dövüşünde güçleniyor BB Haki'yi hissedebiliyor Impel Down'da Luffy'i gördügünde Hakin Artmış Diyordu ? Ve Şuan Shanks'la Karşılaştır Hakisi Zayıf Kalır. Ozamana Kadar Güçlenir.

Roronoa_Zoro-TR

Dedigin Çok Saçma Ve anlamsız Milyon'da bir şecilen Kişiler ve Kral Olma Kapasitesi taşıyan kişiler'de Kral Hakisi Olur Zoro'da belki Vardır Ama Olsaydı Uyandırırdı Zoro'da 2 tür'den başka kullanamıyor Zaten 2 türü bile uyandırmak Mucize Çoğu insan için Ve Tayfası 10 Kişi veya 11 kişi olsa bile k.hakisi tek luffy'de olması daha iyi zoro'dada olsaydı sanji'dede olsaydı Nolcak'dı Usopp'da nami'de :D yürü Kim Tutar Bizi.

Ve Kuma'yla birdaki karşılaşmaları olursa dövüş olcak Haşırşapka'ların gemisini Korudukdan sonra Beyni Vegapunk tarafından kontrol ediliyor Vegapunkla anlaşması vardı Gemiyi Korumak tayfadan biri gelene kadar ozaman Onun emrine girçekti ve kontrol ediliyor Artık hiçbirini Tanımıyordur Sadece Düşman olarak biliyordur KUMA.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

zoro ve sanjidede haki var ve iki tür hakiyide kullanıyorlar ve zoroda kral hakide var bunun çok sayıdak anıtı var ama en belirgini zoronun moneti dondurması mangada monetle zoro arasındaki savaşda zoro moneti donduruyordu ve monet aman tanrım hareket edemiyorum beni kesecek demişti ve pank hazard da law kimler haki kullanıyo demişti luffyde ben sanjı ve zoro demişti

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

birşey farkettim rogerin herseyin sesini duyduğunu biliyoruz ama kenbishi haki sadece canlilari hissetmeni sağliyor yani bilinçli olanlari hissediyorsun

ornek luffy bilinçsizce rastgele saldirarak eneli yenmisdi

simdi asil mevzuya gelelim

arabastada zoro vs mr 1 de zoro kayalarin altinda kalcakken kurtuluyor ve sanki canliymis gibi kayalarin nefesini hissettigini ve nereye dusucekerini bildigini soyluyor

ardindanda celik adami kesiyor

bence burda rogerin her seyi duyma gucunu kullandi

sonrada celigi kestigi için silahlanma hakiside kullandi buyuk ihtimal

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

birşey farkettim rogerin herseyin sesini duyduğunu biliyoruz ama kenbishi haki sadece canlilari hissetmeni sağliyor yani bilinçli olanlari hissediyorsun

ornek luffy bilinçsizce rastgele saldirarak eneli yenmisdi

simdi asil mevzuya gelelim

arabastada zoro vs mr 1 de zoro kayalarin altinda kalcakken kurtuluyor ve sanki canliymis gibi kayalarin nefesini hissettigini ve nereye dusucekerini bildigini soyluyor

ardindanda celik adami kesiyor

bence burda rogerin her seyi duyma gucunu kullandi

sonrada celigi kestigi için silahlanma hakiside kullandi buyuk ihtimal

Çeliği kesmeyi de demirin nefesini duyarak yapmıyor mu? Ben öyle hatırlıyorum ama senin dediğin daha mantıklı.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.