Jump to content

Selam :D ^^

Önerilen İletiler

İsmim Can 14 yaşındayım. Derslerimde çok başarılı olduğum için arkadaşlarım bana Einstein der. En sevdiğim ders fendir. Kim feni sevmezki ? *-* Düşünsene atom parçalıyosun abi :3 atomu parçalıyosun <3 Kyaa kawaii *-* Ehe-ehem.. kendimi kaptırdım sanırsam. neyse En sevdiğim isim Ezgidir. Gelecekteki kızımın ismide Ezgi dir :3 <3 Naruto izlemedim ezmeyin -.- İzlediğim animeler Steins Gate , Fate Zero , Kuroko No Basket 1-2 , Bleach , Death Note. Normal tabiki daha 15 gündür anime izlediğim için ^^ Umarım sıcak bir forumdur Adanadan katılıyorum sanırsam çok az kişi vardır adanada çunki her forumda öyle neredeyse  :huh: neyse iyi anlaşabilmek dileğiyle Hoşça kalın. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İsmim Can 14 yaşındayım. Derslerimde çok başarılı olduğum için arkadaşlarım bana Einstein der. En sevdiğim ders fendir. Kim feni sevmezki ? *-* Düşünsene atom parçalıyosun abi :3 atomu parçalıyosun &l

Einstein 10-15 yaşlarında salakmış diyolar?

İşte kardeşim bak biz beraber gülüyoruz ama bu adam hakaret ediyor. Ayıp ki ben ona hiç bişey yapmamıştım :(   Korkuttun mübarek :D

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.