Jump to content

Playful Kiss

_phantom_

Önerilen İletiler

Valla bence japonlardan daha iyi korelilerin dizi yada film kuşakları.

Japonlara anime noktasında kimse eline su dökemez ama iş dizi yada filmlere gelince aynı şeyi söylemek pekte doğru olmaz.

Kabul edelim beyaz perdeye olayı aktarmada insanlara o duyguyu, heyecanı geçirmede başarısızlar.

Konuya dönersek izlemiştim bir ara. Ama anime uyarlamalarını kendi cümleleriyle farklı bölümlerle yapsalardı daha iyi olurdu.

Aynı anime izler gibiydi.

Tatmin etmedi bu açıdan. 

Ama kız sevimliydi çocuk zaten afet keyif verdi.

Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla bence japonlardan daha iyi korelilerin dizi yada film kuşakları.

Japonlara anime noktasında kimse eline su dökemez ama iş dizi yada filmlere gelince aynı şeyi söylemek pekte doğru olmaz.

Kabul edelim beyaz perdeye olayı aktarmada insanlara o duyguyu, heyecanı geçirmede başarısızlar.

Konuya dönersek izlemiştim bir ara. Ama anime uyarlamalarını kendi cümleleriyle farklı bölümlerle yapsalardı daha iyi olurdu.

Aynı anime izler gibiydi.

Tatmin etmedi bu açıdan. 

Ama kız sevimliydi çocuk zaten afet keyif verdi.

Teşekkürler.

sana katılıyorum okadar çok kore dizisi izledimki hatta dillerini öğrenmek  kadar ileri gittim.  japonların eline animeler konusunda kimse su dökemez ama drama konusunda kesinlikle koreliler diyorum. bizim dizileri izlemeyi bile bıraktım.hiç bi anime birebir istense filme uyarlanamazki o mimikleri nasıl yansıtacaklarki skip beat mesela tayvanlılar uyarlamıştı  bence berbattı koreliler bu işin altından daha iyi kalkarlardı.animelerde japonlar dramalarda koreliler diyorum ön yargıyla  yaklaşan arkadaşların bi kaç tane kore dizisi izledikten sonra  kararlarını versinler diyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.