Jump to content

WataMote Tanıtım ve İnceleme :|

Önerilen İletiler

Oohhh bitti 1.5 günde :D

Her bölüm sonunda elinden tutup " Bak bakiyim bunlar arkadaşların iyi geçin" deyip,kafasını okşamak istediğim bir kız çıkdı ortaya :D

Ailesiyle özellikle kardeşiyle iyi geçinse daha da iyi olurdu bencil yapılı biri ama çok güldüm animede.Uzun zamandır yüz ifadelerine ve ÇN bu kadar gülmemişdim :D Çevirmene teşekkürler diyim...Ben çok eğlendim şahsen.İzlemeyen arkadaşlara da öneririm  ^_^  ( Azcık anime bilgisi istiyor espirilerde bazen )

PS: Yersiz sitede yerden yere vurmuş arkadaşlara da,beğenmediğiniz seriyi kötülemeyin derim <_< Beğenmedim diyip geçilebilir. Her insan aynı değil sonuçda zevkler farklı ^_^

Kötülemedimmm şahsi görüşüm dedim ayrıca yaptığım yorumun bir kısmı şakaydı komik olmasıyla ilgili onuda değiştirdim üstüme gelmeyin lütfen Psikolojik ve okul olarak harkulade ben sadece bazı espiriler fazla ince diyorum :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kısaltılmamış İsmi: Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!   Yıl: 2013 Bölüm Sayısı: 12 Tür: Komedi, Okul, Shounen( Shounen sayılmasının nedenini çözemedim. :D ) Konunun

Oohhh bitti 1.5 günde :D Her bölüm sonunda elinden tutup " Bak bakiyim bunlar arkadaşların iyi geçin" deyip,kafasını okşamak istediğim bir kız çıkdı ortaya :D Ailesiyle özellikle kardeşiyle iyi geçins

Katılıyorum ama yorumu spoilere alsaydın keşke. :D  İlgi çekeceğini düşündüm.  :lol:

Oohhh bitti 1.5 günde :D

Her bölüm sonunda elinden tutup " Bak bakiyim bunlar arkadaşların iyi geçin" deyip,kafasını okşamak istediğim bir kız çıkdı ortaya :D

Ailesiyle özellikle kardeşiyle iyi geçinse daha da iyi olurdu bencil yapılı biri ama çok güldüm animede.Uzun zamandır yüz ifadelerine ve ÇN bu kadar gülmemişdim :D Çevirmene teşekkürler diyim...Ben çok eğlendim şahsen.İzlemeyen arkadaşlara da öneririm  ^_^  ( Azcık anime bilgisi istiyor espirilerde bazen )

PS: Yersiz sitede yerden yere vurmuş arkadaşlara da,beğenmediğiniz seriyi kötülemeyin derim <_< Beğenmedim diyip geçilebilir. Her insan aynı değil sonuçda zevkler farklı ^_^

Kötülemedimmm şahsi görüşüm dedim ayrıca yaptığım yorumun bir kısmı şakaydı komik olmasıyla ilgili onuda değiştirdim üstüme gelmeyin lütfen Psikolojik ve okul olarak harkulade ben sadece bazı espiriler fazla ince diyorum :(

Forumdan bahsetmemişdim ^_^ Birileri izleyenlere bile laf atmışdı :ph34r: Beğenmesek bile kötülemenin anlamı yok...

Üstüne alınma ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önceden izlemiştim ve muhteşem bir animeydi ayrıca finalini de çok beğendim... 

Yanlış hatırlamıyorsam sonunda kendisini kabullendi ve kendisi olmaya devam etti ve mutluydu   :D İşte ben o Tomoko'yu çok sevdim   :D 

Tanıtımın çok güzel ve başarılı olmuş ellerine sağlık umarım herkesin izleme fırsatı olur   :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir konu anlatımı olmuş, ellerine sağlık  ^_^.

Aslında düzelebilecek bir karakterdi neden öyle bir bitiş yaptılar anlayamadım doğrusu  :unsure: 

Finalinde ben de biraz hüzünlendim. Tam anlamıyla bir arkadaş edinemedi diye. Ama böyle olması daha orjinal son yaptı bence. Asosyal ana karakterin olduğu 2-3 anime daha görmüştüm. Bir de Japon dizisi izledim, kız fame oldu resmen. :D Aşırı mutlu sonla bitiyordu bence. Böylesi daha gerçekçi. 2. sezon olursa son bölümlerde çıkan kızla arkadaş olabilir. Okul başkanıydı sanırım.

Böylece sosyal fobinin zamanla atlatıldığı daha iyi gösterilmiş olur gözümde. Ah bi' 2. sezon gelse, Bi' gelse... :D

Daha önceden izlemiştim ve muhteşem bir animeydi ayrıca finalini de çok beğendim yanlış hatırlamıyorsam sonunda kendisini kabullendi ve kendisi olmaya devam etti ve mutluydu  :D İşte ben o Tomoko'yu çok sevdim :D  Tanıtımın çok güzel ve başarılı olmuş ellerine sağlık umarım herkesin izleme fırsatı olur  :)

Katılıyorum ama yorumu spoilere alsaydın keşke. :D 

Benim anlamadıgım niye Shingeki no Kyojin resmi var kapakta ? 

Bir benim sanırım merak eden . 

İlgi çekeceğini düşündüm.  :lol:

Son bölümlerde yorumları okuyordum. Çoğu kişi Shingeki no Kyojin'e gönderme yapıldığını yazmıştı. Shingeki no Kyojin'i izleyince ben de benzettim. :D Bu da bir neden tabii. Tomoko animede titan gibiydi ama olsun. :ph34r:    

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hımm Seriye bakrsak 100 kişiyle çıkmak haha B gata yı hatırlattı :D tabi farkları büyk ama belki küçü kbi olasılıkta olsa ecchi varmı diğede düşündürdü ama yazar arkadaşımızın açıklamlarına bakarsakda gene tambişey söleyememek beni üzdü :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hımm Seriye bakrsak 100 kişiyle çıkmak haha B gata yı hatırlattı :D tabi farkları büyk ama belki küçü kbi olasılıkta olsa ecchi varmı diğede düşündürdü ama yazar arkadaşımızın açıklamlarına bakarsakda gene tambişey söleyememek beni üzdü :(

En iyisi izleyerek emin ol sen.  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kızın etek boyu bile diz altında yani ecchilik birşey bulamazsın  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.