Jump to content

M-Merhaba

KuchikiSama

Önerilen İletiler

Selam ben Eda 14 yaşındayım en sevdiğim şeyler abur cuburdur bayılırım olmazsa olmazımdır.
Anime izlemeye daha dün başladım. Dün televizyonu karıştırırken Bleach adlı bir anime gördüm ve izlemeye başladım henüz 1 bölüm izlememe rağmen çok ilgimi çekti herzaman japonlara özenmişimdir ve bende izleyebileceğim bir yer araştırırken Türkanimeyi Buldum sonra ise ( Şuan ) Foruma kaydoldum.Bleach tan en sevdiğim karakter ise Kuchiki Rukiadır.
Umarım iyi anlaşırız
Ve bana anime önerebilirmisiniz kısa olsun limit 12 bölümlük olabilir İyi günler.  :unsure:

Eğer benimle ilgili bir sorunuz olursa bana şuradan ulaşabilirsiniz 

[email protected]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Hoşgeldiniz eda hanım :) 12 bölümlük çok, çok güzel anime var hangi türlerden hoşlandığını yazarsan yardımcı olacak çok arkadaş çıkar iyi forumlar :)

Genelde güzel seriler en az 26 bölümden oluşur :)

Farketmez şuanlık türlerin anlamlarınıda bilmiyorum ama o.o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Eda.

K-project,

Brave10,

Code:breaker

bunlar 10 küsür bölüm ve güzel animelerdir.

Sakin ol şampiyon o.o bakarım

Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:  Benim gibi bir abur cubur seven  :cheer3-onion-head-emoticon: 12 bölümlük bir anime sırf komedi istiyorsan Cuticle Tantei Inaba var çok komiktir :good-job-onion-head-emoticon:

asdasd Hoşbulduk *-* :3 Seninle çok iyi anlaşıcaz biz 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hoşgeldin Eda, animede ilk günün olmasına rağmen bu kadar çabuk foruma kaydolman ve animeler hakkında daha çok şey öğrenmeye çalışmandan ötürü seni takdir ediyorum :). İyi forumlar dilerim.

Anime öneri ve isteklerinide şu konudan almanı rica edeceğim :); http://forum.turkanime.tv/topic/3583-anime-istek-ve-%C3%B6nerileri/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Eda, animede ilk günün olmasına rağmen bu kadar çabuk foruma kaydolman ve animeler hakkında daha çok şey öğrenmeye çalışmandan ötürü seni takdir ediyorum :). İyi forumlar dilerim.

Anime öneri ve isteklerinide şu konudan almanı rica edeceğim : : :)http://forum.turkanime.tv/topic/3583-anime-istek-ve-%C3%B6nerileri/

Önemli Değil  ve teşekkür ederim. Siyah- unuttum Erkeklere Kun Bayanlara Chan dı diyimi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.