Jump to content

Shingeki no Kyojin:Birth of Levi (Levi'nin doğuşu)

Önerilen İletiler

102675.jpg

Konusu :

Levi'nın gözü birliğine nasıl katıldığını anlatıyor. Bu manga sayesınde Levi hakkında bilmediğimiz herşeyi öğreneceğiz.

Şuan araştırdığım kadarıyla türkiyede çevirisini yapan bulunmamakta. OtakuSekai Fansub olarak çevirisini devam ettireceğiz. Şuan tek çalışıyorum günceller biraz geç olabilir bilginize sunarım...

Başlangıç sayfasını okumak için tıklayınız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

ben günceldeyim daha geçen hafta öğrendim böyle bir şey olduğunu çizimler falan orjinal mangaya göre çok güzel henüz çok bir aksiyon olmadı şuana kadar ama leviyi sevdiğim için ne koysalar okurdum yeterki levi olsun leviden sonra en sevdiklerim erwin,hanji onlarda var daha ne olsun ;) umarım uzun sürer levinin çocukluğuna kadar inerler merakla bekliyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oh be. 

İtiraf: Bu mangayı okumayı denedim ve SnK ciddi bir manga ama ben Levi'a yavşayıp "bacaklara bak beee" diye kırolaşmaktan odaklanamadım ve hiçbir şey anlamadım mangadan! Türkçe olması daha kolaylaştırır okumamı. (Ciddileşmeme yaramaz ama olsun)

Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.