Jump to content

En Çok Kullandığınız Siteler ?

free word

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 115
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sanırım herkesin en çok kullandığı site ''gezinti.com''    istesen de istemesen de giriyor ttnetin adiliklerinden bir tanesi daha :@  

Siteye güncel seri ve bölümleri ben yüklediğimden, günlük olarak en az 1 kere ki bu sayı genelde günde 10-15 kere fansub ve altyazı sitelerini sürekli ziyaret ediyorum.   www.animemangatr.com‏  www.an

Nedense bi an acıdım sana :unsure: Analık köpeklik diye bir söz vardır argoda Adminlikde :ph34r:

Learn C++

C++ öğrenmek için en kaliteli ücretsiz platformlardan birisi. Hem C++'ı hem de iyi programlama yapmayı ve mantığı öğretiyor.

Gronia

Programlama ağırlıklı bir platform. Yanlış hatırlamıyorsam 2011'de kapandık, bu sene geri açıldık. Şu an forum olarak takılıyoruz ama Gronia için farklı planlarımız var.

Türk Anime TV

Bunu açıklamaya gerek yok herhalde :D

KissAnime

Türkçe altyazısını bekleyemediğim ya da çevirmenini beğenmediğim animeleri izlediğim bir platform. Arkaplanı da siyah olduğu için göz yormuyor ^_^

Manga Stream

Güzel bir manga sitesi. Gerçekten kaliteli.

Manga Panda

Manga Stream'de olmayan mangalara baktığım bir yer.

Tureng

En kapsamlı çevrimiçi İngilizce - Türkçe sözlüklerden birisi.

Dictionary

Çeviri yaparken açtığım ikinci sözlük sekmesi. Bazen Tureng'de olmayan kavramlara buradan bakıyorum.

Reddit

Her tür konu için alt dalları olan, yabancılar arasında popüler bir site. Türkler arasında pek yaygın değil ama arada sırada rastladığım oluyor. Oyun geliştirmeyle mi ilgileniyorsunuz? Anime izlemeyi mi seviyorsunuz? Mangalar hoşunuza mı gidiyor? Bize ne... öhm... Aradığınız her şeyi bu sitede bulabilirsiniz.

Quora

Çeşitli soruların sorulduğu ve bu sorulara konunun uzmanları tarafından cevap verilen bir yer. Ev hanımından Facebook mühendisine kadar kimi ararsan var.

Merlin'in Kazanı

Oyun incelemelerinin yapıldığı, çeşitli köşe yazılarının yazıldığı, oyunla ilgili haberlerin verildiği, anime/mangayla ilgili de yazıları olan güzel bir site.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.