Jump to content

Herkese Konnichi Wa!!!

*_*

Önerilen İletiler

Selam minnaaa!! Sonunda kayıt olabildim :admire-onion-head-emoticon:

Tanışın kaynaşını görünce direk atladım. Öhöm bendeniz Bursa'dan katılıyorum 97 doğumluyum (Nedense devamını diğer yarışmacı kardeşlerime başarılar diye devam edesim geldi :D )

Yaklaşık 6-7 yıldır anime izliyorum lakin baya eskiymiş diye düşünürseniz açıkça söyleyeyim bi pok öğrenip beceremiyorum. İlk 9 yaşındayken Ay Savaşçısı yla Helsing arasında kalıvermiştim. Tabiki Helsing i seçip başladım. Bununla birlikte evde 3. Dünya savaşı da başladı. Daha sonra kenarlarda Naruto nun reklamlarını gördüm. Kim lan bu, diyerek üstüne atladım. Şimdide bu virüsü kardeşime bulaştırıyorum :evil-smile-onion-head-emoticon: Üstelik annemin bütün ikazlarına rağmen! Bunca yıl sonra bile hala baskı yapıyor fakat babam bıraktı. O günü hiç unutmuyorum, babam bi heyecanla mutfağa dalmıştı "Koskoca adam otuz yaşında bizim falanca bile izliyormuş" diye. En sonunda anladı garibim ^_^

Hayalim mangaka olmak. Bi kaç hikayem var öyle ufak tefek. Biliyorum ve hiç çekinmeden söylüyorum rüyalarımda görürüm ancak, eh görüyorumda zaten :dying-onion-head-emoticon:

Küçükken ingilizce alt yazılı izlediğim animeleri şimdi bu sitede türkçe altyazılı izliyorum. Meğer mevzu ne kadar da farklıymış :desperate2-onion-head-emoticon:

Bütün animelere açığım sevdikleriniz varsa önerebilirsiniz :D :D

Düzenlenme: SiyahBeyaz tarafından
Ağır argo sözcüğü kaldırılmıştır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş bulduk. Tabiki ne demek...

Hosgeldiin bende hulya ve bursa da oturuyom ve de 17 yasindayim umarin iyi anlasiriz ;-)Hah bi de bende ilk anime izlemeye basladigimda ne cektim ailemden yok cocuksun ne isin olur o aralar tv den izl

Küçükken ingilizce alt yazılı izlediğim animeleri şimdi bu sitede türkçe altyazılı izliyorum. Meğer mevzu ne kadar da farklıymış : :desperate2-onion-head-emoticon:

Tabi ingilizce izleyince hayal gücü ister istemez devreye girdiği için yanlış anlaşılmalar olması doğal :D Türkçe altyazı iyiir iyi ^^ 

Bu arada Konnichi waa sanada :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bursalı ne güldüm ya :D

neyse değiştirmen iyi olmuş iyi forumlar :D

Tabi ingilizce izleyince hayal gücü ister istemez devreye girdiği için yanlış anlaşılmalar olması doğal :D Türkçe altyazı iyiir iyi ^^ 

Bu arada Konnichi waa sanada :)

Hoşgeldin bendeniz 

Hoşbulduk :D :D  Artık hanım hanımcık olmaya karar verdim :unsure:  Argo yok. :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.