Jump to content

Katekyo Hitman Reborn

getsuga

Önerilen İletiler

• 1 sene sonra...
  • 10 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

İlk başladığımda animeye gerçekten biraz sıkıcı ve basit gelmişti, ama iyi ki devam etmişim diyorum, çünkü gittikçe güzelleşti ve favorilerimin arasına girdi. Animesi bitince mangaya devam etmiştim. Mangası da gayet heyecanlıydı. Özellikle sonlara doğru. Ama artık mangası da geçenlerde bitti <_< Tavsiye eder miyim? İlk bölümlere dayanabilirseniz, izleyin derim yani ;) Bu arada bakalım mangaka Akiro Amano nasıl bir mangayla sahalara dönecek, bekliyoruz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

KHR, facia olarak gördüğüm, çünkü karakterlerini ve gidişatını sürekli olarak tekrarlayıp duran, mükemmelliyetçilik kasmaya çalışırken animeyi yaoi fan service içinde boğan ve takıntılı mangakasının aynı karakteri (bkz: Hibari Kyoya) evirip çevirip tam 4 farklı versiyonunu bize kakalamasıyla ünlü olan anime.

Mafya animesi dedik, atladık. Mafyadan başka her şeye benziyordu karakterler. Bi de animenin yarısı kadarı fillervari bölümler ile geçiyor.

Gel de kafayı yeme arkadaş.

Hadi KHR yi kapadık, sonra Amano Akira Psycho Pass le çıktı bu sezon karşımıza. Şaşırmadık, çünkü Hibari'nin 5. versiyonuyla karşılaştık.

Bıkmadınız mı lan bu adamdan?

Kısaca; facia.

Bu arada hibari fanıyım ben dier 4 karakter hangi animelerde :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.