Jump to content

Angel Beats PC'ye çıkıyor

Ecciel

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yanlış duymadınız, Angel Beats PC'ye geliyor! ^_^ Tabii öyle FPS, RPG tarzı bir oyun beklemeyin; Key'in her eseri gibi, Angel Beats'de bir görsel roman olarak yapılacak. Öncelikle bilmeyenler için aç

Hmm..(sevinçten ne yapacağını bilemedi bu yüzden çayı dikti ağzı yanıyor )

2. foto çok ilgimi çekti sabırsızlıkla oynamak istiyorum amma türkçe oluyomu arkadşlar ceviriliyomu yani Türkçeye ? Japonca oynamak biraz sıkınıtı yarata bilir benim için ilk defa böyle bir oyun oynıy

• 2 hafta sonra...

Olley be bunu oynamak eğlenceli olacak gibi.Hemen çıksın bekliyorum!Bu arada aranızda güzel bir visual novel bilen var mı?(Clannad dışında) :)

Sana Rewrite ve Little Busters!'ı tavsiye ederim :) Hatta önümüzdeki bir kaç ay içinde Little Busters!'ın Türkçe Yamasını çıkarmayı planlıyorum :)

2. foto çok ilgimi çekti sabırsızlıkla oynamak istiyorum amma türkçe oluyomu arkadşlar ceviriliyomu yani Türkçeye ?

Japonca oynamak biraz sıkınıtı yarata bilir benim için ilk defa böyle bir oyun oynıyacam :) (sevinçten ne yapacağını bilemedi bu yüzden kolayı dikti boğazı yanıyor. )

Evet çevriliyor. Ben şu an yine Key / Visual Arts'ın eseri olan Little Busters!'ın görsel romanını çeviriyorum :)

Oha lan ne yapacağımı şaşırdım. Bu tür oyunları Türkçe oynamak isterdim ama TR yama gelmeyeceğine eminim :'(

Merak etme, İngilizce yaması çıksın, TÜrkçe'sini çıakracağım ;)

ero game olacak herhalde duygusal bir animenin böyle ero olmasını pek istemem açıkçası 

Emin değilim ama bir kaç ay içinde çıkacak olan Angel Beats -1st beat- all ages olarak çıkacak. Ama Iwasawa'nın CG'sini gördükten sonra ero versiyonunu da çıkarırlar sanırım

Ne zaman çıkıyormuş göremedim ben.

Önümüzdeki bir kaç ay içinde çıkacak :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sana Rewrite ve Little Busters!'ı tavsiye ederim :) Hatta önümüzdeki bir kaç ay içinde Little Busters!'ın Türkçe Yamasını çıkarmayı planlıyorum :)

Merak etme, İngilizce yaması çıksın, TÜrkçe'sini çıakracağım ;)

Emin değilim ama bir kaç ay içinde çıkacak olan Angel Beats -1st beat- all ages olarak çıkacak. Ama Iwasawa'nın CG'sini gördükten sonra ero versiyonunu da çıkarırlar sanırım

Önümüzdeki bir kaç ay içinde çıkacak :)

Şimdiden eline sağlık haber bekliyoruz bu konuya yazabilirmisin Tr ye çevirip yükleyince internete ?   :good-job-onion-head-emoticon:  :cool-onion-head-emoticon:  :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Arkadaşlar, Key/Visual Arts'ın web sitesini güncel olarak kontrol ediyorum, ancak ne yazık ki yeni bir gelişme yok. Ancak umudunuzu yitirmeyin, görsel romanın en geç 2015'te çıkacağına eminim :)

Bu arada şu Türkçe yama olayı fena olmazdı.

Önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi, görsel romanın İngilizce yaması çıkar çıkmaz çalışmalara başlayacağım :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha once novel tipi oyun hic oynamadim ucretsiz indirebiliyr muyuz??

Visual novellerin arasında ücretsiz olanlar da var. Buna en iyi örnek olarak Katawa Shoujo'yu öneriyorum :) Ancak Japonya'da çıkarılan visual novelların çoğu ücretli. Onları edinmenin iki yolu var: ya bayağı para biriktirip yurt dışından temin etmek, veya torrent veya direk indirme yoluyla yasa dışı olarak indirmek. Tabii, Türkiye'deki çoğu kişinin visual novellara bu kadar para verip almak isteyeceğinden emin değilim. Eğer torrent olarak indirme yolunu tercih ederseniz Nyaa.eu ve fuwanovel.org başvurabileceğiniz en iyi sitelerden biri olacaktır. (Korsan desteklediğimden değil, ancak görsel romanlar aşırı pahalı (mesela Little Busters!: 150 TL civarı) ve normal bir insan bu parayı karşılıyamaz. Eğer forum kurallarına karşıysa böyle siteler vermek, kusura bakmayın.

Ayrıca, Görsel Roman Veritabanı'na (vndb.org) uğramanızda fayda var. Orada kimi görsel romanlar hakkında bilgi edinebilir, okuduğunuz görsel romanlara puan verebilir, eleştirebilirsiniz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.