Jump to content

Anime Bitince Depresyon

Takeron

Önerilen İletiler

Arkadaşlar size de oluyor mu? Mesela uzun ve güzel animeler (One Piece, Naruto, Fairy Tail, Bleach gibi) bitince yada güncele gelince depresyona giriyor musunuz? Ya da ne yapacağınızı bilemiyorsunuz? Sanki hayatınızda yapmayı en çok sevdiğiniz şeyi kaybetmişsiniz ve bunu atlatmak için yeni bir şeye başlamak zorundaymışsınız gibi felan.

Hiç böyle depresyona giriyor musunuz yoksa bu lanet olasıca şey sadece bende mi var?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar size de oluyor mu? Mesela uzun ve güzel animeler (One Piece, Naruto, Fairy Tail, Bleach gibi) bitince yada güncele gelince depresyona giriyor musunuz? Ya da ne yapacağınızı bilemiyorsunuz?

valla banada oluyo :D bleach bittikten sonra amacım kalmadı gibi hissetmiştim :D GTO ve baka tu testte aynı şekil :D  ama bi berserk değil abi öyle son mu olur mangasından devam ediyorum ama türkçeye

Herkesin başına gelen bir şey. Demo bide şöyle düşün adam 15 sene güncelini her hafta takip etmiş o ne yapsın...

Star wars the clone wars bittiğinde yıkılmıştım.. Kitaplarına vs sarmıştım :D

Anime olarak berserkin (öyle bir sonla) bitişi beni de bitirmişti.. Sonra mangasına başladım mangayı doğru düzgün çevirememişler bile ingilizcesinden takip etmeye çalışıyoruz işte :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nedense şaşırmadım :D

Bana gelirsek

Valla ilk GTO bitimi koyduydu sonra naruto güncele gelince lan dediydim :( (303 ten bu yana :D takipteyim) bleach bittikten sonra anime izleyesim gelmiyor la fiil arcları bile bambaşka :D

Boşver onları biz asıl YGS'de ne yapcaz depresyon'a sokucak bizimkiler kesin beni :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boşver onları biz asıl YGS'de ne yapcaz depresyon'a sokucak bizimkiler kesin beni :D

hatırlama be talha yazın sıtaja mı gitsem ygs mi çalışsam diye düşünüyom belki gaza gelip 2 sinide yapmam :D son bi anime ptlamsı yapıp 11-12'yi animesiz geçire bilirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.