Jump to content

Anime Bitince Depresyon

Takeron

Önerilen İletiler

hatırlama be talha yazın sıtaja mı gitsem ygs mi çalışsam diye düşünüyom belki gaza gelip 2 sinide yapmam :D son bi anime ptlamsı yapıp 11-12'yi animesiz geçire bilirim :D

Oğlum bırak bari bana yalan söyleme oturacaksın dersin başına çalışıcak gibi 5 dk sonra yine animedesin kendimden biliyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar size de oluyor mu? Mesela uzun ve güzel animeler (One Piece, Naruto, Fairy Tail, Bleach gibi) bitince yada güncele gelince depresyona giriyor musunuz? Ya da ne yapacağınızı bilemiyorsunuz?

valla banada oluyo :D bleach bittikten sonra amacım kalmadı gibi hissetmiştim :D GTO ve baka tu testte aynı şekil :D  ama bi berserk değil abi öyle son mu olur mangasından devam ediyorum ama türkçeye

Herkesin başına gelen bir şey. Demo bide şöyle düşün adam 15 sene güncelini her hafta takip etmiş o ne yapsın...

valla banada oluyo :D bleach bittikten sonra amacım kalmadı gibi hissetmiştim :D GTO ve baka tu testte aynı şekil :D  ama bi berserk değil abi öyle son mu olur mangasından devam ediyorum ama türkçeye yeni yeni çeviriliyo :D  

lanet olası disney yüzünden clone wars izleyemiyorum tamda en iyi sezonu gelicekti -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla banada oluyo :D bleach bittikten sonra amacım kalmadı gibi hissetmiştim :D GTO ve baka tu testte aynı şekil :D  ama bi berserk değil abi öyle son mu olur mangasından devam ediyorum ama türkçeye yeni yeni çeviriliyo :D  

lanet olası disney yüzünden clone wars izleyemiyorum tamda en iyi sezonu gelicekti -_-

Herkesde aynı dert var yani  :) Japonlar ne manyak olmuştur acaba ya  :D Televizyonda normal çizgi film niyetine izliyor onlar  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalnız Japonlarda o depresyon etkisi eyleme dönüşebiliyor. Anime stüdyosunun önünde toplanıp protesto gösterileri yapan fanlar varmış bildiğim kadarıyla.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.