Jump to content

( 26 / 26 ) Souten Kouro

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Souten Kouro

Anime Türü : Dram, Tarihi, Aksiyon, Macera

Bölüm Sayısı : 26 / 26

Yapım Yılı : 2009

Çevirmen : Ayris

Düzenleme : KuramaUN

Özet; 2. yüzyılda, yozlaşmış bir Han Hanedanlığı, bütün Çin'i kaosa sürüklemiştir. İşte zalim kahraman Chao Chao Men De, böyle bir devirde Dünya'ya gelmiştir. Chao Chao; gir grup ümit vaat eden ve zeki yandaşıyla birlikte, eski gelenekleri ve değerleri yok ederek Çin'i birleştirmeye çalışır.Lui Bei Xuan De, ahlaki değerleri yüksek ve büyük potansiyeli olan bir adamdır. Hizmetkarı Zhu Ge Kong Ming ise, milyonlarca kişi tarafından sevilen Lui’nin hükümdar olmasına yardım eden gizemli birisidir.Sun ailesinin üçüncü torunu Sun Quan Zheng Mou, zaten var olandan daha fazla kaos yaratmak üzere olan genç ve toy bir kraldır.Bu hikâye Çin’in her yerinde, boydan boya savaşan üç adamın; Üç Krallığın Hikâyesi’dir (“Sanguozhi”).

Klasör Linki
This is the hidden content, please
logo.png
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Souten Kouro Anime Türü : Dram, Tarihi, Aksiyon, Macera Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2009 Çevirmen : Ayris Düzenleme : KuramaUN Özet; 2. yüzyılda, yoz

23-24-25 ve 26. bölümler eklenmiştir. İyi seyiler... Böylelikle bir seriyi daha tamamlamış olduk. Seriyi tamamlayan çevirmen arkadaşımız @Ayris e sonsuz teşekkürler...

TAÇE çevirisi olmayan ilk 5 bölüm çevrilmiştir, 6-7-8-9-10-11-12. bölümler düzenlenerek tekrardan eklenmiştir. 13-14. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler...

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Chao Chao ile Lui Bei ve Zhao Yun tarihte savaşmıştır diye biliyorum ben hatta kızıl uçurumda Zhao Yun Lue bei Guan Yu falan Chao Chao'nun büyük ordusuna karşı savaşıyorlardı Zhang Wei sanırsam Lui Bei'nin en iyi stratejik danışmanı sayesinde alıyorlardı savaşı orada hiçta Lui Bei'ye yardım eden biri değildi...ama Cao Cao öncesinde Çin'de kahraman gibi görülen bi adammış hatta filmde saygı bile duyuluyordu düşman olunmasına rağmen....büyük olasıkla Lui Bei  ile ters düşmediği önceki dönemi ilk yıllarını anlatacak hikaye :D merak ettim...ben bunları filmden birde oynadığım oyundan biliyorum ama tabi yanlışta biliyor olabilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.