Jump to content

( 26 / 26 ) Souten Kouro

Önerilen İletiler

Chao Chao ile Lui Bei ve Zhao Yun tarihte savaşmıştır diye biliyorum ben hatta kızıl uçurumda Zhao Yun Lue bei Guan Yu falan Chao Chao'nun büyük ordusuna karşı savaşıyorlardı Zhang Wei sanırsam Lui Bei'nin en iyi stratejik danışmanı sayesinde alıyorlardı savaşı orada hiçta Lui Bei'ye yardım eden biri değildi...ama Cao Cao öncesinde Çin'de kahraman gibi görülen bi adammış hatta filmde saygı bile duyuluyordu düşman olunmasına rağmen....büyük olasıkla Lui Bei ile ters düşmediği önceki dönemi ilk yıllarını anlatacak hikaye :D merak ettim...ben bunları filmden birde oynadığım oyundan biliyorum ama tabi yanlışta biliyor olabilir :D

Valla ben o kadarını anlamadım helal olsun ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Souten Kouro Anime Türü : Dram, Tarihi, Aksiyon, Macera Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2009 Çevirmen : Ayris Düzenleme : KuramaUN Özet; 2. yüzyılda, yoz

23-24-25 ve 26. bölümler eklenmiştir. İyi seyiler... Böylelikle bir seriyi daha tamamlamış olduk. Seriyi tamamlayan çevirmen arkadaşımız @Ayris e sonsuz teşekkürler...

TAÇE çevirisi olmayan ilk 5 bölüm çevrilmiştir, 6-7-8-9-10-11-12. bölümler düzenlenerek tekrardan eklenmiştir. 13-14. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler...

Boşver görünmesin ya :D 

Hehehehe , biz Eren ağamızın sözünün eri insan oldiğini bilirek, o eklenmiş demiş ise eklenmişdir, bizde onin dediğine güvenirek, bu yözden böyle görünce acep ağanın sözünden kaçmaya çalışan bir bölümmü oldi diye şaşırmişez, nasıl olirde ağa eklenmiş derde o eklenmemiş görinir, bu Eren ağamize hakarettir, tez falakaya yatırlıa :D ,

Ellerine sağlık bölüm için. Bu arada şu tekrardan düzenlenip yüklenecek bölümleride unutmamalı dimi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 sene sonra...
  • 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.