Jump to content

Yaoi Fc (+15)

Songena

Önerilen İletiler

• Forum Admin

OoooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooo Tiger ve Bunny patlaması yaşıyoruz yine :P eline sağlık ben bu ara şu Bishie Stüdyoya taktım :P

Başka kimsem kalmadı yaa :ph34r: O ikisi kadar beni benden alan bir çift daha yok  :bled1-onion-head-emoticon:  

QdyOJJC.png

XvZg6Zu.png

2N6IP98.jpg

TsUZudF.jpg

OGz8xj6.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 547
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin. Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur.  Kurucu: Songena (E

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi pay

iğrençsiniz :(

Posted Images

selam...

tehlikeli sulara tekrardan geliyim dedim. akıl danışacağım bir yer vardı da.  :P

Öhöm. şey, yaoilerde aklınıza gelen klişeleri paylaşabilir misiniz? "Anime ja nai!" hikayeme yeni bölüm olarak yaoi eklemek istiyorum da, iki erkek yanyana oturunca nasıl romantik şeyler olur pek   bir fikir gelmiyor. (aklıma gelen tek şey kılıç savaşı oluyor)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

selam...

tehlikeli sulara tekrardan geliyim dedim. akıl danışacağım bir yer vardı da.   :P

Öhöm. şey, yaoilerde aklınıza gelen klişeleri paylaşabilir misiniz? "Anime ja nai!" hikayeme yeni bölüm olarak yaoi eklemek istiyorum da, iki erkek yanyana oturunca nasıl romantik şeyler olur pek   bir fikir gelmiyor. (aklıma gelen tek şey kılıç savaşı oluyor)

asdfghjhgfds  :D Tatsuya ile bu işe başladın Owari no Seraph ile pekiştirdin tamam artık sende bizdensin inkara gerek yok  :LTkJN9u:  Ne lazımdı gardaş  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

asdfghjhgfds  :D Tatsuya ile bu işe başladın Owari no Seraph ile pekiştirdin tamam artık sende bizdensin inkara gerek yok  :LTkJN9u:  Ne lazımdı gardaş  :smile_oleyo:

ilginç olan taraf haremim hala sapasağlam :D ama yaoiye olan homofobikliğim bitti (ki bu güzel bir şey :P) . belki ileride izlerim, harem türünden çok sıkıldım çünkü. ^^

ihtiyacım olan şey yaoilere özel klişeler.  ne biliyim, hani shoujo da nasıl ana karakter aptal bir kız ve yakışıklı bir oğlansa yaoilerde de yok mu böyle klişeler?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilginç olan taraf haremim hala sapasağlam :D ama yaoiye olan homofobikliğim bitti (ki bu güzel bir şey :P) . belki ileride izlerim, harem türünden çok sıkıldım çünkü. ^^

ihtiyacım olan şey yaoilere özel klişeler.  ne biliyim, hani shoujo da nasıl ana karakter aptal bir kız ve yakışıklı bir oğlansa yaoilerde de yok mu böyle klişeler?

Biz bi buluştuğumuzda Zeyneple seni bi güzel donatalım :LTkJN9u: O kadar çok kiiiiii....... Doujinshi olmasın ama... Karakterlerden soğuma riskin çok yüksek  :smile_oleyo: Mazallah shounen izleyemez hale gelme de  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yaoi klişeleri diyor kızlar gelin el atın bakimm  :smile_oleyo:

%90 bir taraf kesinlikle heterodur  -_-

%90 diğer taraf aşkını ilan eder öbürü oha çüş hadi ordan kodum mu uzatırım der diğer taraf dinlemez yapışır dudaklara ondan sonra olan olur  :P

%90 bunlar çocukluk arkadaşıdır yada senpai & kohai ilişkisi vardır veya aynı şirkette çalışıyorlardır öyle damdan düşer gibi aşık olan çok azdır  -_-

%90 genellikle istemem yan cebime koy orada dursuncudurlar  <_<

%98 sarhoşturlar :P 

Bu liste çok uzar gider ben sana şöyle usturuplusundan bir iki manga önereyim kendin çöz olayı :LTkJN9u:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle, welcome to the dark side, Kekzıl.

Birinin yaşı diğerinden oldukça yüksektir, okul çıkışına gelir kıstırır. Olmadı eve atar kıstırır. Aşk üçgeni illa olur. Hıyır o bınım ukem!1!1!1 kavgası. :lol: Yaşlı olan kaslı ve güçlüdür. :'s Aşk tek taraflıyken çift olur ya da biri kendini zorla sevdirir. 'Yasak aşk' kelime grubu da sıkça kullanılır. <_< Bu part 1 öhöm. Daha da öhöm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.