Jump to content

Yaoi Fc (+15)

Songena

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 547
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin. Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur.  Kurucu: Songena (E

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi pay

iğrençsiniz :(

Posted Images

Beni de tabii ki!

Devasa yaoi arşivimle geleceğim yeha!

Hoş geldin.  :lol: Donanımlı askerlere ihtiyacımız var.  :embarrassed3-onion-head-emotico

Veeee, savaş fermanı yazılmıştır. ;-)

Zaten Anti Yaoi=Yuri oldugundan önümüzdeki gunlerde forumda kiyamet kopucak benden demesi. Hiahahahahahahahahah, öhöm.

Asıl planımı açığa çıkarma.  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi paylaşmaya kıyamam ben  :embarrassed4-onion-head-emotico neyse bir iki taneden zarar gelmez  :bled1-onion-head-emoticon: 

IatHI4i.png

4Qe00rV.png

9JPwUCI.jpg

AfULuPr.jpg

iDDAFkc.jpg

lR1TTbl.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 10.03.2014 at 00:26, Zeynep (: yazdı:

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon: illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi paylaşmaya kıyamam ben  :embarrassed4-onion-head-emotico neyse bir iki taneden zarar gelmez  :bled1-onion-head-emoticon:

arşivinin hastasıyım ya lan ben  :bled1-onion-head-emoticon:   devamını bekliyorum  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaoi fanfiction yazmaya başladım sizinle bir ara paylaşırım ^_^

Bekliyoruz.  :lol:  Hoş geldin kulübe.

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi paylaşmaya kıyamam ben  :embarrassed4-onion-head-emotico neyse bir iki taneden zarar gelmez  :bled1-onion-head-emoticon: 

IatHI4i.png

4Qe00rV.png

9JPwUCI.jpg

AfULuPr.jpg

iDDAFkc.jpg

lR1TTbl.jpg

Tamam abla yazmaya gidiyorum. :D

a73b07f8131a32c2f6e50a42c4b7f75c.jpg

Sondan 2. resim: N-Noblesse.  :wub:

Düzenlenme: Civciv tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

arşivinin hastasıyım ya lan ben   :bled1-onion-head-emoticon:   devamını bekliyorum   :cool-onion-head-emoticon:

sana gelsin Mukommmmm  :ahaaah-onion-head-emoticon: 

Zli8a80.jpg

jIYgipC.jpg

9tYSX9E.jpg

Et7YQyS.jpg

Sondan 2. resim: N-Noblesse.  :wub:

sana özel   :big-eye-onion-head-emoticon:

ay bunu paylaşmazsam içim rahat etmez çok sevimliiii  :embarrassed1-onion-head-emotico 

dPmHhF1.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sana gelsin Mukommmmm  :ahaaah-onion-head-emoticon: 

Zli8a80.jpg

jIYgipC.jpg

9tYSX9E.jpg

Et7YQyS.jpg

sana özel   :big-eye-onion-head-emoticon:

la ben sabahı çıkaramıcam bu gidişle  :embarrassed1-onion-head-emotico  ailecek kalp var bizde yapmayın yaaaaa  :bleeding-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

la ben sabahı çıkaramıcam bu gidişle  :embarrassed1-onion-head-emotico  ailecek kalp var bizde yapmayın yaaaaa  :bleeding-onion-head-emoticon:

daha çok paylaşırım da Fc yi işgal etmeyim  :hell-yes-onion-head-emoticon:  +15 denmiş yoksa ne artılar var  :ahaaah-onion-head-emoticon:  başkan sınır var mı :confused-onion-head-emoticon: maksat gözler bayram etsin  :embarrassed2-onion-head-emotico  

dayamadı bir kaç resim daha paylaştı  :admire-onion-head-emoticon: 

o63Wx6n.jpg

J218KoD.jpg

t783rBz.jpg

WHhjt1e.jpg

biri beni durdursunn  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

daha çok paylaşırım da Fc yi işgal etmeyim  :hell-yes-onion-head-emoticon:  +15 denmiş yoksa ne artılar var  :ahaaah-onion-head-emoticon:  başkan sınır var mı :confused-onion-head-emoticon: maksat gözler bayram etsin  :embarrassed2-onion-head-emotico  

dayamadı bir kaç resim daha paylaştı  :admire-onion-head-emoticon: 

o63Wx6n.jpg

J218KoD.jpg

t783rBz.jpg

WHhjt1e.jpg

biri beni durdursunn  :ph34r:

Diğer + ları özelde paylaşırız.  :ph34r:  Ne işgali, teşekkür ederim. :D Sınavlarım olduğu için pek resim, gif paylaşamadım.  :unsure: FC sana emanet. :D Hafta sonu için planlarım var.  :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.