Jump to content

Yaoi Fc (+15)

Songena

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 547
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin. Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur.  Kurucu: Songena (E

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi pay

iğrençsiniz :(

Posted Images

Daha ne kadar böyle tepki alırız acaba? Ayrıca çok doğru yoldayız. d1%20(11).gif

Aslında tepkili değiliz ,bazı şeyleri anlayamıyoruz o kadar :hehe-onion-head-emoticon:

Neyse işe biyoloji kısmından yaklaşırdım ama millet beni sapık sanar şimcik :ph34r: İlgili bayanlara ingiltere falan size tam uyar diyorum :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sebebim olur şarkısını bilir misiniz :P Erkekleri böyle görmek intihar sebebim olur, aynı şey kızlar içinde geçerli (yuri)  :lol: bana itici geliyor...yaoi'de, yuri'de  <_<​ bu arada daha hiç yaoi ve yuri izlemedim, pek izlemeyide düşünmüyorum, ama adminlik gereği bir fikir edinmek için izlemem gerekir diye de düşünüyorum, her iki türünde en iyileriden bir tane izlesem olabilir  -_- içimden hiç öyle bir istek gelmiyor ama :wacko: anti yaoi ve anti yuri :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında tepkili değiliz ,bazı şeyleri anlayamıyoruz o kadar :hehe-onion-head-emoticon:

Neyse işe biyoloji kısmından yaklaşırdım ama millet beni sapık sanar şimcik :ph34r: İlgili bayanlara ingiltere falan size tam uyar diyorum :ph34r:

İki türü de sevmeyenlere diycek sözüm yok da yuriyi anlayanlar yaoiyi de anlamalı.  :mellow:  

Sebebim olur şarkısını bilir misiniz :P Erkekleri böyle görmek intihar sebebim olur, aynı şey kızlar içinde geçerli (yuri)  :lol: bana itici geliyor...yaoi'de, yuri'de  <_<​ bu arada daha hiç yaoi ve yuri izlemedim, pek izlemeyide düşünmüyorum, ama adminlik gereği bir fikir edinmek için izlemem gerekir diye de düşünüyorum, her iki türünde en iyileriden bir tane izlesem olabilir  -_- içimden hiç öyle bir istek gelmiyor ama :wacko: anti yaoi ve anti yuri :wub:

1 bölüm izlemek yeterli oluyor. :D  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11759_97178_21022014111001_1.jpg

Alın bunu dışarı.  :mellow:  Of çok güldüm. :D  Diğer değerli üyelerimizi bilemem ama ben sadece yaoi fanıyım.  :ph34r:  Bu insanlarla sorunum yok da animelerde gerçek olamayacak kadar hoşlar, ve romantizmi bazen shoujo animelerden daha iyi yapıyorlar.  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.