Jump to content

Yaoi Fc (+15)

Songena

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 547
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin. Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur.  Kurucu: Songena (E

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi pay

iğrençsiniz :(

Posted Images

Yaoi'nin evrensel sloganını yazmamışsınız :P "YAma nashi, Ochi nashi, İmi nashi"  :blink: sözlüğe eklerken denk geldi yazayım dedim, anlamı "orgazımsız, amaçsız, anlamsız" gibi birşey, türk siteleri hep farklı anlamlar vermiş ama en yakını bu gibi :wacko:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benide eklermisiniz  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Hoş geldin.  :lol:

aaahhh yaoii fc si açılmışş sırf bunun için foruma geldim ya  :hi-onion-head-emoticon:  :embarrassed1-onion-head-emotico 

ben olmazsam olmaaaazz  :admire-onion-head-emoticon: 

benide alın benide benide  :desperate1-onion-head-emoticon: 

FC için üye olmuşsun o kadar, almasam olmaz... :D Hoş geldin.  :lol:

Şundan 4-5 ay önce olsa beni de alın derdim fakat artık izlemeyi bıraktım. Eskisi gibi de sevmiyorum. Ancak konuyu gizli gizli takip ediyorum, haha.  :lol: Benim eskiden izleme sebebim saçma sapan KızxErkek aşk animelerini izleyip, sıkılıyor ve hiç beğenmiyorum. Ciddiyet yok yada kızlar çok gıcık. Yada aşkları hiç sürmücekmiş gibi yada çok saflardı...

Bende Yaoi animelerin konularına bakınca ciddi bir aşk yaşadıklarını anladım. karakterlerinde yaşı büyük oluyor ve okul animeleri de değildi (Okul animelerinden hiç hoşlanmam). Büyük yaşa hitap ediyor diye izledim fakat içlerinden Kirepapa ve Loveless en iyisiydi. Hatta en muhteşemi. Diğerlerini izleyipte sıkılınca, bıraktım. Çünkü sevmem pek. Yalnız hala ve hala Kurama x Hiei hayranıyım :wub:  (Yu Yu Hakusho) Ve onlarla ilgili bir kaç resim saklıyorum  :D

Yuride izledim fakat yanlış seçim yaptığım için izlemeye hiç devam edemedim. Josei türünü keşfedince artık ona başladım ^^

Bazı düşüncelerim aynı seninkiyle. :D Amaan daha önce izlemiş olman da yeter. Eskisi gibi sevmene herek yok yaoiyi. Hoş geldin sende.  :lol:

yoilerin bence en iyisi junsu romantica ve lovless .ama lovless devamı maalesef yok yarim bifinaldi bence lovlessin opening ve ending harikaydı bence  bu da benden size gelsin dinleyin hüzünlenin

Teşekkürler.  :lol:

Yaoi'nin evrensel sloganını yazmamışsınız :P "YAma nashi, Ochi nashi, İmi nashi"  :blink: sözlüğe eklerken denk geldi yazayım dedim, anlamı "orgazımsız, amaçsız, anlamsız" gibi birşey, türk siteleri hep farklı anlamlar vermiş ama en yakını bu gibi :wacko:

İzlediklerimize bakılırsa anlamı buna pek yatkın değil gözümde. :P En azından anlamsız ve amaçsız olmadığı kesin... :D Slogan güzelmiş. :mellow:  Paylaşım için teşekkürler. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1.2. 13. resimler Saito x Okita (Biraz tipleri günümüze uygun olmuş ondan böyle değişik :D ) - Hakuouki

3. Resim animeden değil fakat animesi var. Ancak Endrance adlı karakter bir tek Ovasında  gözüküyor. .Hack// G.U. serisinden. Haseo x Endrance. ve Endrance (uzun saçlısı) gerçekten oyunda da, animede de Haseo'ya aşık bir karakter ve eşçinsel. Fakat Haseo eşçinsel değil.

4.5.7.11 Resimler Hiei x Kurama(Kızıl saçlı ve beyaz saçlı halinde olan) - Yu Yu Hakusho

6. Resim Kurapika X Killua (Aslında bu resim normal bir resim diye aldım fakat birbirlerine yapışmışlar resmen :D ) - Hunter x Hunter

8. Kurama (Beyaz saçlı hali) x Yomi - Yu Yu Hakusho

9. Riku x Sora (Sarışın) Kingdom Hearts'den fakat animesi yok mangası ve oyunu var.

10. Midorima x Kuroko -Kuroko no Basket

12. Deidara x Itachi

Sonuncuyu bilirsiniz siz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.