Jump to content

Yaoi Fc (+15)

Songena

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 547
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin. Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur.  Kurucu: Songena (E

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi pay

iğrençsiniz :(

Posted Images

Yaoi bir sanattır. :angel1-onion-head-emoticon:  bu sanat üzerinden yaşayan milyonlarca Fujoshi ve Fudanshi var. :good- :good-job-onion-head-emoticon:(fudanshi kısmından pek emin değilim ya neyse) Yaoi de ki aşk gerçek hayatta olsaydı zaten Yaoi izlemezdik. :hehe-onion-head-emoticon: bu bir ihtiyaç bir bağımlılık ve içimizde ki arsız benliğimizi uyandıran özgür bir araçtır. Bu yüzden manyak Fujoshiler hepinizi seviyorum :desperate1-onion-head-emoticon:   :embarrassed4-onion-head-emotico

şey pardon alınmayın ama sırf merakımdan soruyorum. bu yukardaki yatoyla yuki arasında sanırım (dahada dün bitirdim <_< ) ilişki neden bu kadar hoş geliyor. ben valla resim ilerledikçe gerildim :depressed1-onion-head-emoticon: . sanırım klasik bi tepki verdiğim ama hakkaten kızların bu erkek-erkeğe olan yakınlaşmadan neden bu kadar hoşlandığını anlamıyorum :expulsion-onion-head-emoticon: . yuri yide sevmiyorum onu da belirteyim (hafif homofobiklik yaptım galiba :depressed2-onion-head-emoticon: )

;)

Düzenlenme: Zeynep (: tarafından
Tamamen büyük harflerden oluşan mesajlar atmak yasaktır, tekrarlanırsa uyarı alacaksınız
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buraya katılmam için 4 yılın daha geçmesi gerek  -_-  :D  Shounen-ai sayılıyo mu peki  :P  :D  Neyse 4 yıl bekleriz artık  :)

Tamam 4 yıl daha canlı tutarız  :D

şey pardon alınmayın ama sırf merakımdan soruyorum. bu yukardaki yatoyla yuki arasında sanırım (dahada dün bitirdim <_< ) ilişki neden bu kadar hoş geliyor. ben valla resim ilerledikçe gerildim :depressed1-onion-head-emoticon: . sanırım klasik bi tepki verdiğim ama hakkaten kızların bu erkek-erkeğe olan yakınlaşmadan neden bu kadar hoşlandığını anlamıyorum :expulsion-onion-head-emoticon: . yuri yide sevmiyorum onu da belirteyim (hafif homofobiklik yaptım galiba :depressed2-onion-head-emoticon: )

Düşündüğüm de kadın-erkek aşkında bu kadar romantizm olmadığı için yaoi seviyorum  -_-

Millet! Devasa yaoi arşivi olan tiplerdenim (o tip benim) (özellikle de KnB) O yüzden shiplerinizi söylerseniz ben de resim paylaşabilirim.  :D

Fujoshilik öldü mü ayol? Canlanın biraz! 

Paylaş sana benden başka resim paylaşan yok bu aralar ya  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YAOİ BİR SANATTIR. :angel1-onion-head-emoticon:  BU SANAT ÜZERİNDEN YAŞAYAN MİLYONLARCA FUJOSHİ VE FUDANSHİ VAR :good- :good-job-onion-head-emoticon:(fudanshi kısmından pek emin değilim ya neyse) YAOİDE Kİ AŞK GERÇEK HAYATTA OLSAYDI ZATEN YAOİ İZLEMEZDİK :hehe-onion-head-emoticon: BU BİR İHTİYAÇ BİR BAĞIMLILIK VE İÇİMİZDE Kİ ARSIZ BENLİĞİMİZ UYANDIRAN ÖZGÜR BİR ARAÇTIR. :desperate1-onion-head-emoticon: BU YÜZDEN MANYAK FUJOSHİLER HEPİNİZİ SEVİYORUM   :embarrassed4-onion-head-emotico

yeterli yaoi anime yapmıyorlar sanırım normal kız-erkek ilişkisi bile nerdeyse olmayan animeden yukardaki gibi bi resim çıkmış ortaya. :D  bundan sonra o ikisine normal gözlede bakamıcam sanırım. neyse buralarda ben pek dolaşmayayım yoksa günün birinde luffy ile zoroyu öpüşürken falan görürüm mazallah. :crying2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeterli yaoi anime yapmıyorlar sanırım normal kız-erkek ilişkisi bile nerdeyse olmayan animeden yukardaki gibi bi resim çıkmış ortaya. :D  bundan sonra o ikisine normal gözlede bakamıcam sanırım. neyse buralarda ben pek dolaşmayayım yoksa günün birinde luffy ile zoroyu öpüşürken falan görürüm mazallah. :crying2-onion-head-emoticon:

:D Haklısın kardeşim sen kendi mekanında takıl yoksa vallahi ömrün boyunca one piece izleyemessin sonra allah korusun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Not: Size fanart getireceğim diye sevmediğim shiplerden bile çizim topladım, ruhum kan ağlıyor...

Not 2: +18 paylaşım yapamıyorum diye az kalsın kendimi ranzadan aşağı atıp kendimi intihar edecektim :D

Naruto

SasuNaru/NaruSasu (+18 resim koyamıyoz ki ne fark eder) 

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

Kuroko no Basuke / Kuroko no Basket / The Basketball Which Kuroko Plays

MidoTaka

large.png

tumblr_n1vule234C1tpa3jyo1_500.jpg

tumblr_n2lcbyZij51r2ijn3o1_500.jpg

9C8E965EFCD171BB0C74D14FD2735AB8_B800_24

Kuroko.no.Basket.full.1295923.jpg

KagaKuro

large.jpg

030a4ab2457d6e27fdd5ac9859d2367c.jpg

tumblr_m9cgomjZC71rx4lhio1_500.jpg

large.jpg

large.jpg

AoKuro

tumblr_mfx4kuymwA1ryn4t0o1_500.png

tumblr_mdbyiqyL0l1re6ryjo1_400.jpg

0JjBKLCPljw.jpg

7c8cc4c3gw1ednx67se27j20j90o0tdq.jpg

large.jpg

KiKuro

7326fd51tw1e4q0p36ysbj20g60m8wjv.jpg

9c95921ftw1e9szpa50gvj20dw0kowgb.jpg

61d561e4jw1ecdls18jruj20dr0dtaby.jpg

4a19c33c1bee721970a60d88e99d4958.jpg

tumblr_mg0op9gI3Q1rpj4yeo1_1280.jpg

KiKasa / KasaKise

tumblr_mdpne1PpFO1qif8m3o1_500.png

1347269794_28.jpg

tumblr_mpfzmoDKrI1qif8m3o1_500.png

tumblr_mqt0xuhkVX1s82wz9o1_500.jpg

6ac828b5jw1e9qnsm4d87j20fa0gotbq.jpg

MuraHimu

tumblr_mhegu8Fz6F1qeqrrio1_500.jpg

tumblr_mv7s5dI3kF1s95gmbo1_1280.jpg

[img

http://25.media.tumblr.com/a4724a0a3c5481a130d6ed97cc23b88a/tumblr_mhfo4d5Pj91rtoyd3o1_500.jpg]

tumblr_mv2g3sAkv51sir54bo1_500.jpg

large.jpg

K / K-Project

Kuroh x Shiro (Kuroh x Isana) 

24.jpg

tumblr_mop9m3YYsr1qa2y4ko1_500.jpg

kuroh_shiro__by_icesugarteasweet-d5lqypv

Saruhiko x Misaki nam-ı diğer SaruMi

20130603142924_QNLAC.thumb.600_0.jpeg

31566781_p5.jpg

tumblr_meeagavDft1ry1xpmo1_500.jpg

Mikoto x Munakata (ya da her ne diyorsanız. hiç hoşlanmam bu shipten)

tumblr_mqz0ximF7V1qa2y4ko1_500.jpg

tumblr_mqtrqhPtuW1s7b68bo1_500.jpg

Bonus: DMMd (DRAMAtical Murder - yazın animesi gelen BL oyunu)

800px-Its_fine_everything_is_going_to_be39b8bff2d2bd50ef217e33638a4934ba.jpgŞu anki wallpaper'ım bu :3 

Rengooded.jpg

CG74.jpg

1537748-bigthumbnail.jpg

Size link arıyorum derken spoiler yedim iyi mi :/ 

Daha fazla seri, daha fazla fanart, daha fazla ship'le devam edecektir. İstekleriniz varsa yazabilirsiniz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.