Jump to content

Yaoi Fc (+15)

Songena

Önerilen İletiler

Okumamış olanlar ve yeniden okumak isteyenler için bugünün yaoi'si: 

SEVEN DAYS

SevenDays02.png

Bir pazartesi sabahı Shino Yuzuru, Seryou Touji'yle çıkma teklif eder. Cidden. Seryou -müthiş popüler ve yakışıklı Seryou- garip bir "alışkanlığa" sahiptir: her Pazartesi biriyle çıkmakta ve haftanın sonunda ise ayrılmaktadır. O bir hafta onunla çıkanlar için o kadar mükemmel geçer ki Seryou "herkes" için mükemmel sevgilidir. Shino'nun Seryou'yla ciddi bir ilişki gibi bir düşüncesi yoktur sonuçta ona aşık olacak falan değildir... mi acaba? :D

tumblr_mypr1seWl51qi59z3o3_r1_500.png

tumblr_mypr1seWl51qi59z3o2_500.png

Kişisel Yorum: Müthiş tatlı, mükemmel bir mangadır. Okumadıysanız mutlaka okuyun. Okuduysanız bir daha okuyun çünkü aklıma geldikçe bile içimde çiçekler açıyor. Ay. Cidden YÜZLERCE yaoi manga okudum bu kesinlikle en tatlı en sıcacık en muhteşem hikayelerden biriydi! Okuyalım, okutalım efendim. 

tumblr_muo220wxJe1sidocto1_r1_500.png

İngilizce okumak isteyenler için: http://mangafox.me/manga/seven_days/

Tercihim Türkçe diyenlere Heterophobia'dan geliyor: http://heterophobiafansub.com/index.php?option=com_content&view=article&id=520:sevendays&catid=57:yaoi&Itemid=500

Yalnız durum şu ki HF mangayı torrent'e yüklemiş bu yüzden kullanmayı bilmeyenlere kısa bir özet geçeyim: Link'e tıklayın sonra download'a basın. Sonra Bittorrent veya Vuze (ben bunu kullanıyorum) programını indirip kurun. Az önce indirdiğiniz dosyayı ise bu programla açın, o indirir.

Şu var: http://evcilmebn.blogcu.com/torrent-nedir-nasil-kullanilir/3538255

ya ben bu torrent midir nedir kullanmayı beceremedim.indirmeden okuyabileceğim türkçe olarak bi site yomu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 547
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin. Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur.  Kurucu: Songena (E

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi pay

iğrençsiniz :(

Posted Images

Merhaba herkese. :D

FC imzamız;

10172842_783172541693960_599382328491982

jans09 a önerisi için teşekkürler.  :lol:

PC sorunlarımla meşgulüm ve paylaşım yapmak için pek zamanım da yok. Konuyu bile adam akıllı düzenleyemedim bir türlü.  :mellow:

Yaoi FC' da forumda bir ilk gerçekleşebilir. Üyeler de uygun görürse.   :ph34r:  Oylamayla  Yeni Kulüp başkanını seçsek nasıl olur?  :blink:  Daima demokrasi.  B)  :mellow:  İçten içe oylama için anket açasım geldi konuya. sdfdsfdsf 

"Hadi forumda bir çılgınlık yapalım" sloganda bu.  :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

seven days bence de çok güzeldi yaa daha önce okumuştum böyle tanıtımlara devam edin bence illa ki okumadığım bir manga vardır bildiğiniz ben de bulur okurum :admire2-onion-head-emoticon:

şimdiden teşekkürler :cute1-onion-head-emoticon:

Aynen bende okumuştum çok güzeldi  :wub:

Resim ♥

zRmE0O.jpg6RZ699.jpg8nlEMW.jpgGnv103.jpgjJ4YWD.jpgglkL9Z.png4mLRGp.jpgVplyry.jpg272QJL.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

daha çok paylaşırım da Fc yi işgal etmeyim  :hell-yes-onion-head-emoticon:  +15 denmiş yoksa ne artılar var  :ahaaah-onion-head-emoticon:  başkan sınır var mı :confused-onion-head-emoticon: maksat gözler bayram etsin  :embarrassed2-onion-head-emotico  

dayamadı bir kaç resim daha paylaştı  :admire-onion-head-emoticon: 

o63Wx6n.jpg

J218KoD.jpg

t783rBz.jpg

WHhjt1e.jpg

biri beni durdursunn  :ph34r:

ama anlaşmıştık hani Renji benimdi...  :crying2-onion-head-emoticon:

gelmişken :)

tumblr_n3z4swZDqD1sixnt5o1_500.jpg

tumblr_n3u9lbXM3o1rvcs4ho2_500.png

tumblr_n25obdhZDM1rw6y13o1_500.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar antique bakery diye yeni bir anime izlemeye başladım.türünde yaoi değil de shounen ai yazıyor.olsun o da iyi  :D

ilk bölümünü izledim animenin çizimleri biraz garip geldi ama sıkılmadım.izlemek isteyenler animeyi inceleyebilir  :bye2-onion-head-emoticon:

attachicon.gifAntiqueanime.gif

Evet görmüştüm onu listemde izlerim bir ara  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.